Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 19.Červenec 2018
ijournal.cz

Proteinová dieta, kvalitní výživový program s Nutrietou

red Zdroj: Dr.Max 23.11.2015 Krása a zdraví
Základním principem proteinové diety je přísun dostatečného množství kvalitních bílkovin za současné redukce (nikoliv úplného vynechání) přísunu tuků a cukrů ve stravě. U zdravého člověka vede tento nutriční přístup ke vzniku specifického metabolického stavu, pro který je charakteristické:
❍ Dochází k efektivní redukci tukové tkáně, nikoliv svaloviny,
❍ téměř 100% je chráněna svalová hmota,
❍ dochází k potlačování pocitů hladu,
❍ často jej provází dobrá nálada

Komu je a není proteinová dieta určena
Proteinová dieta je bezpečná. Přesto existují některá onemocnění či stavy, při kterých je nasazení tohoto typu výživy kontraindikováno, popřípadě vyhrazeno odborníkovi – specializovanému lékařskému pracovišti nebo zkušenému výživovému poradci, kteří dokážou zajistit podrobné vyšetření klienta, vyhodnocení a sledování jeho aktuálního zdravotního stavu a nastavení individuálního výživového plánu.
NutrietaK nasazení výživového programu Nutrieta lze přistoupit výhradně v těchto případech:
❍ Je Vám více než 18 let,
❍ nejste těhotná, nekojíte,
❍ netrpíte žádným onemocněním,
❍ netrpíte alergií na suroviny obsažené v potravinách konzumovaných v průběhu hubnutí,
❍ nepotřebujete odborné vedení nebo odbornou pomoc při zvládání redukčního režimu,
❍ bude-li váhový úbytek během užívání výživového programu Nutrieta vyšší než 10 % Vaší původní hmotnosti, lze pokračovat pouze pod dohledem odborníka.
V ostatních případech se obraťte na svého lékaře nebo výživového poradce!

Jak se cítit fit s NUTRIETOU?
Systém zdravého životního stylu Dr.Max NUTRIETA je postaven na principu proteinové diety a sestává ze tří fází. První fáze je startovací, druhá fáze je udržovací a třetí fáze spočívá v návratu k běžnému stravování.

Dr.Max NUTRIETA nejsou jen kvalitní instantní potraviny. NUTRIETA je systém. Jeho cílem je trvalá úprava jídelníčku, stravovacích návyků a přistoupení k pravidlům zdravého životního stylu.

K instantním pokrmům Dr.Max NUTRIETA
Pro úspěch proteinové diety je důležité nejenom dodržování obecných pravidel, ale také chutné a kvalitní instantní potraviny Dr.Max NUTRIETA. V boxu Dr.Max NUTRIETA najdete pestrou kombinací sladkých a slaných instantních potravin, ze které si vybere opravdu každý. Příprava jídel je velice jednoduchá a časově nenáročná. Návod k přípravě je uveden na každém balení.

                                                NÁPOJ S PŘÍCHUTÍ CAPPUCCINO v prášku

                                          Instantní směs pro přípravu nápoje s příchutí cappuccino bez vaření.

Složení: Mléčné bílkoviny (emulgátor: slunečnicový lecitin); odtučněné mléko v prášku 10,7 %; instantní káva (6 %); nízkotučné kakao v prášku 2,6 %; aroma; pšeničná vláknina; jedlá sůl; palmový olej; protispékavé látky: uhličitan draselný a hořečnatý; zahušťovadla: guarová a xantanová guma, karobová guma; barvivo: oxid titaničitý; vitaminy (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, B8, B12); maltodextrin; laktóza; sladidlo: aspartam (obsahuje zdroj fenylalaninu).

Návod k přípravě: Obsah sáčku vysypte do vhodné nádoby, přidejte 170 ml studené vody a míchejte do vzniku homogenní směsi. Poté 1 minutu ohřívejte v mikrovlnné troubě. Určeno k okamžité konzumaci.

Upozornění: Výrobek obsahuje zdroj fenylalaninu. Výrobek obsahuje lepek a není vhodný pro osoby na bezlepkové dietě. Nepoužívat jako jediný zdroj potravy. Nevyhnutelnou součástí výživy spotřebitele mají být i běžné pokrmy a potraviny a zdravý životní styl.

Výrobek je určený pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící žen. Během užívání výrobku dodržujte dostatečný příjem tekutin (min. 1,5 l / den).

Šarže a datum použitelnosti: Viz údaj na sáčku.

Skladování: Skladujte v temnu a suchu při teplotě 15 – 22 °C, chraňte před přímým slunečním zářením.
Země původu: Francie.
Hmotnost 1 sáčku/porce: 25 g

                                                     BOLOŇSKÉ ŠPAGETY v prášku

                                  Instantní dehydratovaná směs pro přípravu boloňských těstovin.

Složení: Bílkoviny ze sóji; nudle (obsahují lepek a vejce) 23,8 %; sušená cibule 7 %; cukr; rajčata v prášku 6,8 %; škrob; slunečnicový olej; jedlá jedlá sůl; aroma; vláknina z hrášku; sušené houby 0,46 %; česnek v prášku; barviva: karamel, kurkuma; regulátor kyselosti: kyselina citronová; bylinky; koření. Vyrobeno na potravinářských zařízeních, na kterých se rovněž zpracovávají celer, mléko a siřičitany.

Návod k přípravě: Obsah sáčku vysypte do vhodné nádoby, přilijte 170 ml vařící vody. Na mírném ohni povařte 5 – 10 minut za občasného promíchání (nebo nastavte nejvyšší výkon na 2 – 3 minuty v případě vaření v mikrovlnné troubě, poté dobře promíchejte a při stejném výkonu povařte ještě cca 30 vteřin). Nechte 3 minuty odstát. Určeno k okamžité konzumaci.

Upozornění: Výrobek obsahuje lepek a není vhodný pro osoby na bezlepkové dietě. Nepoužívat jako jediný zdroj potravy. Nevyhnutelnou součástí výživy spotřebitele mají být i běžné pokrmy a potraviny a zdravý životní styl. Výrobek je určený pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Během užívání výrobku dodržujte dostatečný příjem tekutin (min. 1,5 l / den

Šarže a datum použitelnosti: viz. údaj na sáčku.

Skladování: Skladujte v temnu a suchu při teplotě 15 – 22 °C, chraňte před přímým slunečním zářením.
Země původu: Francie.
Hmotnost 1 sáčku/porce: 44 g

PRŮMĚRNÁ VÝŽIVOVÁ HODNOTA VÝROBKU:
Energetická hodnota 100 g 1 porce – 44 g:  kJ 1609 703, kcal 380 166

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dr.Max