Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 20.Leden 2019
ijournal.cz

Dolinová míchala drink, Štiková se přejídala a Kornová hřešila

red Zdroj: 23.11.2015 Celebrity, Párty a večírky

Pro vyznavače americké kuchyně pořádala oblíbená restaurace v Praze na Andělu oslavu 50. narozenin od vzniku TGI Friday ´s. A že bylo co slavit. Alkohol tekl proudem a barmani nestíhali připravovat koktejly.

Miroslav_Hrabe_general_manager_TGIFTaktovku večera udával herec a moderátor Miroslav Hrabě. Na party do svého oblíbeného podniku, ve kterém prakticky vyrostla, dorazila i Ornela Štiková s matkou Monikou. A s nadšením se obě pustily do rautu nehledě na diety.  Na oslavu dorazila také Nela Boudová, či Petr Kutheil a další.

Pozvané celebrity si přímo na baru pod dohledem profesionálních barmanů vyzkoušely, jak by jim šla nová profese. Největší aplaus za svůj koktejl dostala Monika Marešová: „Pořádají tady skvělé oslavy narozenin. Sem určitě vezmu kluky do TGI Friday ´s.“ dejme_detem_sanciMichaela Dolinová a Monika Marešová si vůbec poprvé umixovaly svůj nápoj.  „Teď to budu pít celý večer“ dodávala Michaela Dolinová, která dorazila bez manžela. Katka Kornová i přes svůj zdravý životní styl, ochutnala brownies, na který pozve i svého syna.

Desetikilový narozeninový dort rozkrajoval doc. Jan Měšťák, patron organizace Dejme dětem šanci,  které byl zároveň předán šek na 50.000 Kč od TGI Friday ´s.

Vrcholem večera pak bylo vystoupení hudební skupiny Eddie Stoilow.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red