Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Prestižní soutěž Czech&Slovak Hairdressing Awards má vítěze

red Zdroj: Bomton studia 10.5.2014 Akce, Společnost a osobnosti
Galavečer s vyhlášením vítězů prestižní soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards přinesl obrovský úspěch a velký důvod k radosti pro Bomton studia a jejich kadeřníky. Celkem 4 ceny z 5 nominací si odnesli právě kadeřníci z Bomtonu včetně té nejvyšší. Kadeřníkem roku 2013 se stal Jan Balcařík z pražského salonu Bomton Loft Brumlovka. Vůbec poprvé v historii Czech&Slovak Hairdressing Awards získal cenu kadeřník s pánskou účesovou kolekcí.

Honza Balcařík

Jan BalcaříkJan Balcařík, Colour Technician a Master Senior, získal vítězství s pánskou komerční kolekcí účesů. V minulosti již obdržel cennou trofej v kategorii Kolorista roku 2010, ve stejné kategorii získal rok předtím nominaci. V roce 2008 se stal vítězem soutěže Talent Redken a v roce 2010 celkovým vítězem mezinárodní kadeřnické soutěže Art Image Change International – AICHI. Nyní se může právem pyšnit cenou Kadeřník roku 2013, která je považována na kadeřnického Oscara.


Jan se pravidelně podílí na vlasových kolekcí Bomton a vedle salonu Bomton Loft Brumlovka se s ním můžete setkat také v Bomton Academy, kde školí profesionální kadeřníky technikám barvení. Ocenění v kategoriích Pánský komerční účes a Kadeřník roku 2013 pro Jana Balcaříka nebyla jedinými. V kategorii Cena veřejnosti si sošku odnesla Nina Krajčo, Art direktor Bomton studií, se svou kolekcí dámských komerčních účesů The Core. Díky úspěchům těchto dvou významných osobností a účasti Ondřeje Lukavského a Moniky Hajdukové ze studia Bomton Jalta si Bomton odnesl také cenu Tým roku 2013.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bomton studia