Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 19.Říjen 2018
ijournal.cz

Litoměřice lákají v této turistické sezóně na řadu atraktivních novinek

red Zdroj: CCR Litoměřice 10.5.2014 Cestování

Královské město Litoměřice, zaručený výletní tip pro turisty každého věku a fyzické zdatnosti, stojí na prahu nové turistické sezóny. Centrum cestovního ruchu Litoměřice (dále jen CCR), příspěvková organizace města, připravilo pro letošní rok řadu vítaných novinek.

Pohled na Labe z Kalicha

Pohled na Labe z Kalicha

Jednou z nich je rozšíření počtu tras, které je v doprovodu průvodce možno absolvovat. Oblíbenou prohlídku historického jádra města doplní tři nové turistické trasy. Turisté, kteří chtějí v Litoměřicích zakusit během několika dnů více zážitků, mohou ušetřit. A to díky sedm dní platné kartě mající podobu knižní záložky, která vyjde v den zahájení nové turistické sezóny (1. května) pod názvem 3+1 v Litoměřicích. Umožní za zvýhodněné vstupné návštěvu vyhlídkové věže Kalichpodzemní expozice Důl Richard v proměnách času a hradní expozice českého vinařství. Na každém místě získá turista do karty razítko o absolvování prohlídky a na závěr se může vydat na kávu zdarma v kavárně Fér Café v parku Václava Havla.

Litoměřice park

Litoměřice park

Specifikem Litoměřic jsou dvě informační centra (provozovaná CCR), otevřená sedm dní v týdnu. První se nachází na Mírovém náměstí v podloubí radnice, druhé v hradu. Zde získáte nejen potřebné informace, ale i řadu informačních materiálů. Nabídka se nově rozrostla o leták s názvem Litoměřice – město, které stojí za to navštívit.

Oficiální stránky města Litoměřice: www.litomerice.cz

Oficiální stránky litoměřického hradu: www.hradlitomerice.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CCR Litoměřice