ijournal.cz

Přehrady fest příští rok opět zamíří k českým přehradám. O festival u vody je zájem za každého počasí

red Zdroj: foto: Marek Žídek 5.9.2019 Festivaly

Druhý ročník rodinného open airu Přehrady fest letos i přes nepřízeň počasí bodoval. Festival, jehož hlavní devizou je umístěný u vody, tento rok návštěvníky přivítal opět na Slapech a Vranově a nově také na Sečské přehradě v Pardubickém kraji.

Chinaski_Vranov

Třetí ročník tedy naváže na letošní úspěch a bude pokračovat ve stejných lokalitách. „I přes špatné počasí se nám všude dařilo a jsme pevně přesvědčeni, že i našim návštěvníkům a kapelám se u nás líbilo. Zájem o festival byl daleko větší než předešlý rok. Mile nás překvapila i přidaná lokace na Seči. Skvělé místo, lidé a atmosféra,“ uvedl jeden z organizátorů Tomáš Staněk.

Další ročník chtějí pořadatelé opět postavit na umístění u vody a více ho vyzdvihnout a využít. Návštěvníci se tak mohou těšit třeba na hřiště na vodní pólo, obří skluzavky a další vychytávky. „Vždy je co zlepšovat a naší prioritou je hlavně komfort pro návštěvníky. Hledáme tedy neustále cesty, jak se kvalitativně v tomto směru posunout a přitom udržet projekt tak, aby dával smysl i ekonomicky,“ doplnil Staněk.

Mirai_SEČ

Letos na festivalu Přehrady fest zářila kapela Chinaski, která je rovněž patronem celé akce, dále třeba legendární slovenská skupina IMT Smile, písničkář Pokáč, Voxel, Ben Cristovao nebo kapela Mig21 v čele s Jirkou Macháčkem. Nedílnou součástí festivalu je každý rok také oblíbená Pigyáda – festival pro děti, která má svoji samostatnou Pigy stage, na které je celý den program pro děti.

V roce 2020 festival přivítá opět Chinaski a dále třeba Annu K., Tomáše Kluse, No Nome, Jelena, Mirai, Bereniku Kohoutovou a řadu dalších umělců. Lístky na festival jsou již nyní k dostání za zvýhodněné ceny v sítích TicketLive.

 Sebastian_Slapy

Přehrady fest Slapy 24. 7. – 25. 7. 2020

Přehrady fest Vranov 31. 7. – 1. 8. 2020

Přehrady fest Seč 7. 8. – 8. 8. 2020


http://prehradyfest.cz/

https://www.ticketlive.cz/cs/event/prehrady-fest-2020-slapy

https://www.facebook.com/prehradyfest/

https://www.instagram.com/prehradyfest/

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Marek Žídek