ijournal.cz

Jaký je Muž roku 2019 řidič ? Jaké měl karamboly?

red Zdroj: Muž roku 2019 4.9.2019 Společenské akce a události

Kdo by čekal, že novopečený Muž roku 2019 Vojtěch Urban bude mít problém přesedlat z ojetého auta do fungl nového červeného krasavce, je na velkém omylu. Za volant benzínového Peugeota 3008 zasedl sebevědomě a bez zbytečných obav.

vítěz Muže roku 2019

„Řidičák jsem dělal hned v osmnácti. Doma sice důvěru v moje řidičské umění moc neměli, ale auto mi půjčovali kamarádi, které jsem vozil u nás na Vsetínsku po různých tancovačkách a mejdanech. To byla velká řidičská škola,“ s úsměvem vzpomínal Vojta, který z rukou Ing. Jana Kranáta, předsedy představenstva firmy Autostyl Trutnov, převzal hlavní cenu pro vítěze soutěže Muž roku 2019 – Peugeot3008 s maximální výbavou a s 96 koňmi pod kapotou,auto bratru za necelých třičtvrtě milionu.

předání auta

„Měl jsem takové období, kdy mi zbývaly poslední bodíky a nějaký karambol jsem také zažil. Všechno to byla moje velká chyba. Body mi vzali za rychlost a při kolizi jsem měl v ruce telefon. Pro mne to bylo obrovské ponaučení. Z té řidičské nerozvážnosti a netrpělivosti jsem už vyrostl a jízdu si už spíš vychutnávám. Ale na přestupky si budu dávat pozor, vždyť už od castingu tvrdím, že Muž roku by měl být vzorem a inspirací. Tak to musím dodržet,“ přiznal bez mučení sympatický Vojta Urban a dodal, že řidičské prohřešky nevyžehlil ani fakt, že Vojtův tatínek pracuje u policie.

Vojtěch Urban

Naláká nezadaný Vojta Urban na nové auto i nějakou hezkou přítelkyni? „Auto je opravdu reprezentativní. To je otázka spíš na případné spolujezdkyně, jak se budou cítit v autě s tak velkým potiskem. Mně velký potisk Muž roku 2019 vůbec nevadí, naopak. Titul hrdě nesu a jsem vděčný za tu důvěru.“

Muž roku

Na programu dne byla i návštěva a živý vstup do ranní relace Českého rozhlasu Hradec Králové. Muž roku 2019 Vojta Urban a prezident soutěže David Novotný povyprávěli o letošním ročníku soutěže mužské krásy. „Jsem rád, že máme Muže roku, který se nebojí promluvit. Vojta je ze své profese specialisty na životní styl zvyklý mluvit, jednat s klienty a natáčet videa. Toto umění určitě zúročí i při světové soutěži Mister International, kam jako vítěz domácí soutěže pojede,“ pochvaloval si David Novotný, který byl prvním spolujezdcem Vojty Urbana v Peugeotu 3008 od Autostyl Trutnov.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku 2019