ijournal.cz

Miss Czech Republic zahájil 11. ročník soutěže

red Zdroj: Miss Czech Republic 5.9.2019 Společenské akce a události

Tisková konference k příležitosti zahájení již 11. ročníku soutěže MISS CZECH REPUBLIC 2020 proběhla v krásném prostoru Aureole Fusion Restaurant &Lounge. Letošní rok, stejně jako loňský bude celkem 11 castingů po celé ČR v nákupních centrech.

casting
Dvoudenní semifinále se uskuteční začátkem listopadu, kde vybereme 10 finalistek ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020. Poté budou následovat soustředění s finalistkami, partnerské akce a networkingové aktivity. V první polovině listopadu také proběhne další tisková konference k příležitosti představení nových finalistek. V lednu se uskuteční charity gala dinner, kde se nad rámec výběru finančních prostředků z Galavečeru pokusíme vybrat krásnější, vyšší částku pro Českou Neonatologickou společnost, tedy pro předčasně narozené děti, na které vybíráme finance každoročně. Nemocnice pro ročník 2020 bude vybrána v měsíci září. V únoru proběhnou doprovodné soutěže Miss Talent, Best in swim suite, Sports Challenge, Head to head challenge, Top Model. Před samotných Galavečerem bude opět tisková konference a jako každý rok se uskuteční také Preliminary finalistek s porotou. Galavečer se uskuteční na jaře 2020″, prozrazuje Mgr. Taťána Makarenko, zakladatelka a ředitelka Miss Czech Republic.

miss
Přítomným hostům se na akci představily úřadující vítězky, které letos čeká světová soutěž. Jako první odletí I. vicemiss Maria Boichenko, která poletí do Venezuely reprezentovat na Miss Grand International. Velké finále ji čeká 25.října. Další odletí II. vicemiss Andrea Prchalová, a to do Japonska na Miss International a finále jí čeká 12.listopadu. Hana Vágnerová, IV.vicemiss, pojede k našim sousedům do Polska na Miss Supranational a její finále se uskuteční 6. prosince. Denisa Spergerová, úřadující vítězka MISS CZECH REPUBLIC, poletí do Londýna na světovou soutěž Miss World a její finále se uskuteční 14. prosince. Jako poslední z letošních vítězek odletí Mirka Pikolová, III. vicemiss, kterou čeká v Indii světová soutěž Miss Intercontinental. Její finále bude 21. prosince. Čeká nás opět úspěšná reprezentace ve světě, jako každý rok? Nechme se překvapit.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss Czech Republic