ijournal.cz

Představení finalistek Žena Internetu 2019

red Zdroj: Žena internetu, foto: Zbyněk Čejka 16.12.2019 Společenské akce a události
V příjemném prostředí restaurace Chilli and Pepper Pub ve Spálené ulici 31 v Praze 1 moderátor akce Michael Zima představil přítomným hostům finalistky soutěže Žena internetu. Postaral se o skvělou atmosféru a uvolnění lehké nervozity, která některé z mladých žen ovládla. VIP hosty tiskové konference byly zpěvačka a příležitostná modelka a zároveň ambasadorka projektu Nikol Kouklová, a zpěvačka a moderátorka TV Vysočina Kamila Hubsch.

FOTO TISKOVÁ KONFERENCE Žena Internetu

FOTO TISKOVÁ KONFERENCE Žena Internetu - Nikol Kouklová
Ž
ena internetu je jedinečný koncept soutěže krásy oslovující uživatelky sociálních sítí s cílem najít nejzajímavější tvář českého internetu. Sociální sítě v dnešní době dávají šanci každému člověku prezentovat sebe sama v nejrůznějších podobách a situacích. Dávají šanci zaujmout a být de facto sledován kýmkoli. A právě na tyto ženy, které žijí nejen svůj skutečný, ale i virtuální život a rády se o něj dělí na sociálních sítích, je cílena soutěž o nejzajímavější tvář uživatelky sociálních sítí.

Titulní
Finále soutěže
Výběr finalistek byl čistě na lidech a o tom, kolik dali které slečně nebo ženě like na Facebooku a Instragramu a kolik zaslali e-mailů z různých adres. O celkové vítězce Žena internetu, vítězce Žena internetu Sympatie a o dvou dílčích anketách Žena Internetu s nejkrásnějšíma očima a s nejkrásnějším úsměvem rozhodně odborná porota při finálovém večeru dne 31.1. 2020. U vítězek bude kromě krásy, hrát výraznou roli sympatie a celkový dojen. Přihlížet se bude také k profilům na sociálních sítích a fotografiím. Po soutěžících se nevyžadují ideální míry modelek. Finalistek je v letošním ročníku 9. Pořadatelé se rozhodli pro toto originální a magické číslo, protože desátá finalistka Kamila Hübsch se v době finále vdává.

PŘEDSTAVENÍ Žena Internetu
Fotografování finalistek
Profesionální fotografie se finalistkám nafotily 16. a 17. listopadu 2019 v Praze. Autorkou fotografií je Blažena Hlasová (FB a Instagram Photo by Blazis).

Partneři soutěže
Mezi laskavé partnery soutěže patří například klinika plastické a estetické chirurgie Grand Clinic, fitness značka Tunturi, Mary Kay, společnost Bauer Media v.o.s., Kladia Eis-beuty and style, také zapůjčení vozidla Škoda s plnou nádrží na celý víkend nebo pobytový víkend s plnou penzí v krásném českém penzionu a další lákavé ceny.

FOTO TK Žena Internetu
Více informací o soutěži
webwww.zena-internetu.cz
www.facebook.com/Žena Internetu
www.instagram.com/zena_internetu

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Žena internetu, foto: Zbyněk Čejka