ijournal.cz

Pozitivně laděné výrobky Lush ve vánoční nabídce

24.10.2014 Krása a zdraví

Lush, účinná, ručně vyráběná kosmetika z čerstvého, organicky pěstovaného ovoce a zeleniny, nabízí nyní exkluzivně on-line i v kamenné prodejně vánoční výrobky v limitované edici.
K dostání jsou kromě stálic velmi očekávané speciální vánoční balíčky. Dopřejte svým blízkým voňavý dárek pod stromeček. Inspirujte se!

vánoční nabídka Lushvánoce v LushHappyHolidays

Happy Holidays
Tenhle měkkounký šátek s tradičním vánočním motivem je jako dělaný k zabalení vánočních dárečků. Tento způsob balení je inspirován japonskou tradicí furoshiki. Použijte šátek místo papíru a stuhy pro opravdu ekologický způsob, jak darovat dáreček a nepřijít přitom o radost z rozbalování.
Vyrobeno recyklací 2 PET lahví, rozměry 70×70 cm

 

Darujte nálož sladkosti

SugarDesign tohoto dárečku je inspirován kaleidoskopickými vzory. Jasné barvy ale hrají svou roli i uvnitř, v podobě slaďoučkých výrobků. Jméno dárečku je zvoleno podle písničky Sugar Sugar od Archies ze šedesátých let.
Dárek obsahuje: Think Pink koupelová bomba,Fizzbanger koupelová bombaSultana mýdlo 100g,Mmmelting Marshmallow Moment krémová koupel,Sweetie Pie sprchové želé 100gShimmy Shimmy masážítko.


JoyToTheWorldJoy to the World
Malá krabička plná vánoční radosti. Uvnitř najdete dva produkty, které zanechají vaši pokožku jemnou a krásně voňavou. Snowcake, známý dříve jako Mandlovík, se opět vrací – jak by taky ne, když všichni přímo zbožňujeme jeho báječnou marcipánovou vůni a krémové voňavé mydlinky, které na kůži vykouzlí. Dream Cream je náš božský krém na tělo, tišicí a jemný ke všem typům pokožky. S těmihle dvěma pokožku hýčkajícími pomocníčky se sychravého počasí bát nemusíte!
Dáreček obsahuje: 50ml Dream Cream tělový krém, 120g Snowcake mýdlo


Nejpohádkovější koupelová bomba – So White
Čistá a prostá jako padlý sníh, voňavá po delikátních a křehkých jablíčkách, vykouzlí jemně růžovou koupel. Jakmile se rozpustí bílá vrstva a zahalí vás závoj delikátní a přitom řízně svěží vůně, přijde na řadu schovaný růžový střed se svými šumivými bublinkami. Bergamotová silice a růže absolue vám dopomůžou k pocitu klidu a pohody, zatímco neroliová silice a absolue z pomerančového květu vykouzlí dokonale sváteční náladu.


koule

V Lush věří v dlouhé koupele při svitu svíček, sprchování ve dvou, láskyplné masáže a provonění domova, ale také v právo chybovat, všechno ztratit a začít znovu. Vlastní výrobky a vůně jsou připravovány s minimem konzervačních látek a obalů, nebo zcela bez nich. Přísady nepocházejí ze zvířat a produkty nejsou na zvířatech testovány. Výrobě tak vévodí použití těch nejlepších éterických olejů. Po celý rok jsou pro vaše tělo, tvář a ruce připraveny stovky kosmetických šetrných mýdel, krémů, šampónů, dekorativní kosmetiky, parfémů a mnoho dalšího. Stačí jen navštívit prodejnu v OC Palladium v Praze (Náměstí republiky), kterou snadno najdete po čichu. A pak si už jen vybírat …. Věřte, že jednoduché to nebude :-). 

obchod Lush Palladium Praha

Dobrá víla pro vaše ruce
Mýdlová královna vyrobila tohle mýdlo (vonící jako oblíbená vánoční Snow Fairy) speciálně ke kuchyňskému dřezu. Je to taková hodná kmotřička víla pro vaše ruce, které hýčká svou jemností. 

Dobrá víla

Sea Vegetable
Tento kus mýdla jsou pouze mořské řasy a sůl. Stačí jen přidat vodu, abyste si doma vytvořili dokonalý hlubokomořský zážitek. K tomu navíc špetka levandule a limetky na provonění. Ideální mýdlo pro celou rodinu, není ani moc dámsky sladké, ani moc pánský drsné, prostě tak akorát.


mořský svět

Creamy Candy – přesladký, nadýchaný růžový obláček

Díky vanilkovému extraktu sladce voní, skoro jako kandované ovoce. Každý kousek přímo přetéká zvláčňujícím kakaovým máslem a mandlovým olejem. Vaše pokožka bude krásně pružná a báječně voňavá.

růžová sladkostLíbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: Lush, foto: archiv, -eso-