ijournal.cz

Prožijte sladký kaštanový podzim a soutěžte o balíčky novinek Nestlé

red Zdroj: Nestlé 24.10.2014 Soutěže

Máte rádi podzimní atmosféru, kdy sluníčko ještě vykukuje mezi mraky, příroda hýří barvami, vzduchem poletuje listí a vy se těšíte na tradiční pouštění draků a sbíraní kaštanů? Zažijte podzim jinak a na procházku mezi spadaným listím nebo na projížďku na kole vyrazte už s kaštany v kapse! Sáhněte po těch tradičních čokoládových a vyzkoušejte dvě horké novinky LEDOVÉ KAŠTANY:

LEDOVE_KASTANY
1) nová limitovaná edice LEDOVÉ KAŠTANY Vlašský Ořech v kvalitní hořké čokoládě s lahodnou mléčnou náplní a s kousky karamelizovaných ořechů

LEDOVE_KASTANY_Vlassky_orech2) pro velký úspěch se vrací i limitovaná edice LEDOVÉ KAŠTANY Extra Hořké plněná oříškovo-čokoládovou náplní s přidanou porcí kakaa

LEDOVE_KASTANY_Extra_Horke
LEDOVE_KASTANY_Vlassky_Orech (2)


LEDOVÉ KAŠTANY
nabízí unikátní požitek, který vzniká kombinací intenzivní chuti, ledového pocitu a pomalu se rozpouštějícího čokoládového kaštánku. Najděte si svého favorita v limitovaných edicích Vlašský Ořech či Extra Hořké nebo v originálních variantách LEDOVÉ KAŠTANY originál či LEDOVÉ KAŠTANY bílé. (Limitované edice tyčinek jsou v obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 11,90 Kč.)


Tři vylosovaní soutěžící mají možnost vyhrát balíčky obou variant LEDOVÝCH KAŠTANŮ a užít si tak naplno sladký kaštanový podzim. Stačí správně zodpovědět jednoduchou otázku.


Soutěžní otázka: Jaké ořechy najdete v nejnovějších LEDOVÝCH KAŠTANECH?

a) Arašídy

b) Lískové

c) Vlašské

Odpověď zasílejte na e-mail: redakce@ijournal.cz do 2. listopadu 2014. Do předmětu uveďte LEDOVÉ KAŠTANY a nezapomeňte na svůj kontakt /adresu, kam případnou výhru lze zaslat.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nestlé