ijournal.cz

Podzim je tu a s ním i další BAZAR BAR!

red Zdroj: Bazar Bar 3.10.2015 Aktuality a pozvánky

Devátý fashion event Bazar Bar proběhne opět v prostorách Era světa, a to již 24. 10. 2015. Čeká na vás prodej oblečení, šperků, doplňků, obuvi, kosmetiky, tašek a mnohého dalšího. 

BB_PLAKAT

Akce se může každý zúčastnit jako návštěvník/nakupující nebo jako prodávající. Ideální samozřejmě je, pokud se člověk stane prodejcem a zároveň si odnese nějaké super kousky pro sebe! Mezi nákupy se lze usadit v kavárně Era světa, kde bude připraveno speciální menu pro Bazar Bar! V rámci doprovodného programu je možné nechat se nalíčit od profesionálů, využít kadeřnických služeb či zajít třeba na dekorativní manikúru.

logo_bazar_barBazar Bar (BB) je akcí, která má za cíl nabídnout lidem příjemné prostředí, kam mohou pravidelně dvakrát až třikrát do roka vyrazit. Za velmi nízké ceny lze díky BB obnovit svůj šatník či botník. Myšlenka BB tkví ve spojení nákupů, jídla, pití a dobré zábavy. Lidé by si neměli jen dobře nakoupit, ale užít si odpoledne, které s BB stráví – možnost nakupovat s kávou v ruce, zakousnout u toho sladké či slané dobroty, zaběhnout na líčení či ke kadeřnici za smluvené partnerské ceny. Bohatý doprovodný program? Právě to nabízí Bazar Bar!“  říká Olí Šlégrová (organizátorka Bazar Baru).

Bazar Bar nabízí prodejcům už tři roky velmi přívětivé podmínky – mohou prodávat úplně nové, téměř nenošené, ale i nošené věci. Autoři mohou rovněž nabízet u svého prodejního stánku výrobky vlastní tvorby.


VSTUP PRO NÁVŠTĚVNÍKY ZDARMA!


HLAVNÍ PARTNEŘI AKCE:

Era svět | Fruitisimo | Yves Rocher | Matcha Tea | Trendbook

PARTNEŘI AKCE:

Veronika Kupková – Mary Kay | Veronika Plachá – kadeřnické služby | Jája Gabrielová – dekorativní manikérka 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bazar Bar