ijournal.cz

Nová kolekce Pietro Brunelli

red Zdroj: Pietro Brunelli 3.10.2015 Móda, obuv, doplňky

V pátek 2. října zavítal do butiku v centru Prahy italský módní návrhář Pietro Brunelli. Jak odpověděl na otázky týkající se jeho nové kolekce?

Brunelli3

Co vás inspirovalo při tvorbě kolekce podzim-zima 2015-16?

Sloganem uvádějícím celou kolekci je: „Já & moje město“. Snažil jsem se kreativně propojit městský styl s ryze ženskými prvky. Propojení chladné elegance a strohé architektury s ženskými atributy krásy -  pohodlností, zdobností i luxusem. Věřím, že se nám podařila kolekce, která je luxusní na pohled, dotyk i nošení.

KeguruVaše oblečení působí velice pohodlně, jaké materiály jste zvolil a proč?

Věnoval jsem se práci s eko kůží v nejrůznějších odstínech. Perfektně totiž poslouží ženským křivkám. Zdůrazňuje, co má být viděno a ukrývá, co má být skryto. Přilne jako druhá kůže, je pohodlná, zkrátka ji miluju a věřím, že moje zákaznice si ji oblíbí stejně. Perfektně se mi také propojily materiály merino a kašmír – společně tak vznikla neodolatelně sexy, a přitom hřejivá kombinace pro nastupující chladné dny.

Je nějaká barva, která ve vaší kolekci podzim-zima dominuje a proč?

Brunelli1Kromě potisků, o kterých jsme se bavili, jsem hodně pracoval s tmavými barvami. Odstíny šedé, černé, námořnické modři. Propojil jsem tyto odstíny se sněhobílou, a vznikl tak, alespoň v mé představě pohled na noční osvětlené město. Tajemné, probouzející vášně. Stejně, jako žena, která nosí modely Pietro Brunelli. Dalším detailem, který v nové kolekci nesmí chybět je krajka. Její elegantní přínos je neocenitelný například na rukávech.

Vaše šaty nosí ženy, které nemají zrovna ideální křivky. Jsou buďto těhotné, nebo mají nějaké to kilo navíc. Jak tomuto faktu přizpůsobujete střihy?

Pro mne je každá žena krásná. Jen některé se nevhodně oblékají. Pokud jim moje modely pomůžou cítit se skvěle v jakémkoliv životním okamžiku, pak dělám svou práci dobře. Jsem rád, že se naše klientky vrací a zůstávají věrné značce, která jim pomohla objevit jejich ženskost.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pietro Brunelli