ijournal.cz

Marie Rottrová u rekordu a zapsání do Guinessovy knihy

red Zdroj: a foto: Alessandro-cr.cz 3.10.2015 Společenské akce a události

Na veletrhu World Of Beaty and SPA padaly rekordy! Z Německa dorazil nehtový guru Frank Schäberle a měl jediný cíl, za pouhou minutu nalakovat co nejvíc nehtů. Pomáhaly mu v tom české celebrity. Na zkrášlení se nejvíc těšila zpěvačka Marie Rottrová, modelka moderátorka Gabriela Kratochvílová nebo herečka Jana Stryková. Nakonec se Frankovi povedlo nalakovat 31 nehtů a rekord byl zapsán do světové Guinessovy knihy rekordů.

úvodní foto

„Nebyl jsem vůbec nervózní. Nehty lakuji denně. Je to moje největší vášeň. Na tenhle rekord jsem nijak speciálně netrénoval,“ přiznal krátce po padnutí rekordu Frank, který je hlavní tváří značky Alessandro, kterou má dokonce vytetovanou i na ruce.

Za svůj výkon dostal od pelhřimovské agentury Dobrý den, která rekord potvrdila certifikát a od majitelky kosmetické značky nehtových produktů luxusní dort.

„Frank je naprosto úžasný člověk, který umí neuvěřitelné věci. Všichni jsme rádi, když mu vyjde čas a přijede do Prahy, aby nás naučil další své neuvěřitelné nehtové výtvory. Člověk vždycky žasne, co nového umí,“ přiznala s úsměvem Tamara Rotterová. Tu na akci přišla podpořit i její tchýně, Marie Rottrová.

všichni na veletrhu

„Jsem vždycky ráda, když mohu Tamarce podpořit nějakou její akci. Sejde se při ní mnoho zajímavých žen, které mají jedno společné. Lásku ke krásným rukám i nehtům,“ pochvalovala si Rottrová, která se nechává v salonu své snachy s chutí opečovávat.

Hodně miluji práci na zahradě, proto musím mít péči o své ruce větší. Sama si sice občas nehty nalakuju, ale raději to nechávám v péči odborníků. Nechám si hodně poradit,“ přiznala Rottrová, která svou snachu nejraději oslovuje Tamara či Tamarka. Ani ona nemá ráda oslovení tchýně.

„Slova tchýně či snacha jsou spíše hanlivá. Obě se oslovujeme jmény. Je to hezčí a už jsme si na to zvykly. I oba synové říkají Maruško a ne babičko,“ uvedla Tamara, která na akci pozvala i další známé tváře.

„Chtěli jsme, aby Frank na veletrhu udělal světový rekord. Toto zapsání si ostatně opravdu zaslouží. Jsme velmi rádi, že dorazila i naše věrná zákaznice Kristína Kloubková, která nám všechny naše akce moderuje. Dokonce si už u nás domluvila i kurz manikérky. Vybrala si mě jako svou učitelku,“ se smíchem dodala Tamara, která je nejen majitelkou značky zaměřující se na péči o ruce a nohy, ale i manikérkou. „Tyto kurzy provádíme běžně, ale aby se na něj přihlásila známá osobnost, tak to se nám ještě zatím nepřihodilo. Máme radost, že si slavné osobnosti dělají vrátka právě tím, že se chtějí vydat na dráhu manikérek,“ pochvalovala si Rotterová, která má radost ze zájmu Kristíny o profesi, kterou ji bude učit.

Alessandro

Své nadšení nám potvrdila sama Kloubková. „Opravdu jsem milovnicí tohoto povolání. I v práci mám dost zájemkyň, kterým lakuju nehty. Doma si pak vzájemně lakujeme s Jasmínkou ruce i nohy,“ přiznala vlastní zálibu moderátorka televizních zpráv. Ovšem s dcerou ji však pojí nejen krásné zážitky, ale i občasné starosti. „Občas se začínám setkávat i s nepříjemnostmi kolem Jasmínky. Jako malá jsem nebyla zase tak moc velký jedlík, proto mi přišlo celkem přirozené, že i Jarmínka nechce moc jíst. Jenže její nejezení se stupňovalo, proto jsem si myslela, že je nemocná. Pak mi ale dcera řekla, že nechce jíst, protože by prý měla velké bříško. Bože, byla jsem z její odpovědi tak vedle. Nakonec se mi podařilo jí vysvětlit, že se jíst musí, aby vyrostla. Naštěstí to pochopila a už je vše v pořádku. Teď už nás spíš zlobí častější rýma. Jasmínka totiž začala chodit do školky a tam ty virózy dost řádí,“ poodhalila nám starosti s malou dcerou Kristína.

Starosti s dětmi zatím nemá modelka a moderátorka Gabriela Kratochvílová. Ta si maximálně dělá starosti se svou vizáží kvůli kamerám. „Já o sebe pečuji často a ráda. Snažím se, abych však vždy vypadala přirozeně. Na obrazovku mě maskérky líčí výrazně, což je na kameru potřeba, jinak se doma vůbec nelíčím. Co se týče péče o nehty, používám velmi jemné odstíny barev. Na manikúru a pedikúru si ráda zajdu do salonu. Doma na to nemám moc čas, ale nalakovat nehty, když je potřeba rozhodně zvládnu,“ s úsměvem přiznala Kratochvílová, která byla z akce velmi nadšená.

„Hrozně se mi líbil ten nápad s Guinessovou knihou rekordů. Mám ráda akce, kde se něco děje a je určitá dávka adrenalinu. Hodně jsem to celé prožívala. Přála jsem Frankovi, aby nalakoval opravdu všechny nehty. Já jsem si sice tipla, že nalakuje o několik nehtíků víc, ale i číslo třicet jedna je neskutečné. Nalakoval nám nehty červeným lakem opravdu precizně a ani jedné nehet nepřetáhl,“ uvedla Kratochvílová, která nejen, že o sebe pečuje co se týče kosmetiky a oblečení moc ráda, ale nezapomíná ani na dodržování dokonalé postavy.

je hotovo

„Já jsem velká milovnice jídla. Hrozně ráda vařím a ještě raději jím. Sice to na mě není vidět, ale není má postava zase jen tak daná darem. Musím se i udržovat v kondici a cvičím. Už odmalička miluju fitness a cvičení s Davidem Hufem. Teď mě třeba s ním čeká spolupráce na Sportovních dnech seniorů či sportovní maraton Nepostradatelní. Už se na to moc těším,“ dodala Gábina.

Novinky kolem péče o nehty si nechala ukázat herečka a blogerka Nikol Kouklová. Která své zkušenosti pak prezentuje na svém blogu Femme Armeria. „Jako blogerka moc ráda objevuji pro své čtenářky zajímavé věci, které sama na sobě zkouším. Jsem v tom zatím spíše začátečník, ale moc mě to baví. Je pravda, že zastávám spíše názoru, že méně je více, ale občas ráda překvapím i sama sebe,“ prozradila na sebe Nikol, která si velmi rozuměla právě s Frankem Schäberlem, který ji velice ochotně ukázal nějaké nail designové novinky pro podzim zimu. Vše si pak Nikol poctivě znamenala a fotila, aby mohla žhavé novinky sdílet i se čtenářkami.

Co se týče překvapivých zážitků, prožila i jedno překvapení ve svém osobním životě. Neplánovaně se totiž vdala. „Naše svatba byla spontánní. Vůbec jsme to neplánovali, stihla jsem dvě premiéry v divadle, státnice a nakonec přišel nápad se svatbou. Na tu jsme měli tři týdny. Bylo to překvapení nejen pro naše okolí, ale vlastně i pro nás,“ přiznala Kouklová, která prý na svatbě měla všechny, které tam chtěla mít.

„My oba s Karlem děláme rádi impulzivní rozhodnutí. Zatím jsme ještě ani nepodnikli svatební cestu, ale určitě se při dobrém nápadu uskuteční dříve než později,“ dodala Kouklová, která si prozatím užívá nejen manželství, ale i herecké role. Naposledy nastudovala roli princezny Rey v novince Divadla ABC Romulus Veliký na motivy příběhu Friedricha Dürrenmatta.

oslava se sladkými laky na nehty

Mezi pracovními povinnostmi našla chvilku volna i zpěvačka Radka Fišarová, která dorazila na kosmetický veletrh do Letňan. „Na tomto veletrhu jsem poprvé a moc se mi tu líbí. Přiznám se, že nepatřím moc k ženám, které by na sebe dávaly různé kosmetické vychytávky. Mám ráda spíše přirozenost. Makeupu si užiji na divadle více než dost. Co se týče hýčkání rukou, to si vždycky najdu čas, abych si došla na manikúru. Je to jediné mé povyražení. Péči o ruce si doslova užívám,“ přiznala hyperaktivní zpěvačka, která díky mateřství svůj pracovní maraton značně omezila. „Díky narození syna jsem si uvědomila, že práce není všechno a trochu jsem ji omezila. Raději většinu času trávím se synem. Oskárek je pro mne to nejdůležitější v životě, což asi cítí každá matka.“

Mateřské povinnosti rozdělila do těch pracovních i herečka Jana Stryková. „Celé léto jsem strávila se synem. Odjeli jsme spolu a s mou kamarádkou, která má stejně staré miminko na Šumavu. Byla to krása,“ prozradila nám své prázdninové relaxování Stryková.

Velký relax nachází prý i v salonu, kde se o ni postarají od vlasů, pleti až po nehty. „Nebývá to sice často, ale když je potřeba, navštívím kosmetický salon. Tady mi Frank stihl nalakovat nehty na červeno, což se mi moc líbí, ale kvůli natáčení jsme si je musela nechat zase přelakovat. V Ordinaci musím mít jako zdravotní sestřička nenalakované nehty,“ dodala Stryková.

LINK VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=Wm-7HLZXI9o

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Alessandro-cr.cz