ijournal.cz

Pocta pro Olgu Lounovou. Vybrala si ji sama Bonnie Tyler

red Zdroj: foto: Archiv Bonnie Tyler, Olga Lounová 15.2.2020 Celebrity

Olga Lounová sice z národního kola Eurovize nepostoupila, smutnit ale nemusí. Díky svému nezapomenutelnému hlasu se dostala do hledáčku samotné Bonnie Tyler. Ta si ji sama vybrala vybrala jako předskokanku svého pražského a příbramského koncertu.

BonnieJiž na necelé dva měsíce se fanoušci velšské zpěvačky Bonnie Tyler dočkají. Tu totiž 28. března čeká koncert ve Sportovní hale v Příbrami a o den později vystoupí ve velkém sále pražské Lucerny. A nebude sama. Sama Tyler se totiž rozhodla, že její předskokankou bude zpěvačka Olga Lounová.

“Bonnie Tyler mnoho let obdivuju, takže mě její nabídka velmi potěšila. Těším se, až to spolu rozbalíme na jednom pódiu,” vyznala se Lounová. Ta se netají tím, že je velkou fanynkou této velšské zpěvačky.

“Ona je velmi inspirativní. Je Olgato neskutečná dračice. Je mi obrovskou inspirací. Musím říct, že je pro mě ctí, že mohu vystoupit před touto skvělou dámou,” říká zpěvačka, pro kterou je nabídka od Tyler velkou motivací.

“Je pro mě čest s ní vystoupit. Takový koncert se nezapomíná,” dodala Lounová s tím, že s Tyler mají podobně plný hlas a vřelý vztah ke svým fanouškům. I o tom se můžete přesvědčit již 28. března ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny! Ceny vstupenek se pohybují od 690 do 1990 Kč.

https://www.ticketstream.cz/vstupenky/bonnie-tyler

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Archiv Bonnie Tyler, Olga Lounová