ijournal.cz

Nechte svůj obrázek ožít v nové soutěži s Kinder Mléčný řez

red Zdroj: www.kinder.cz 16.2.2020 Soutěže

Víte, co se stane s obrázkem, který se ocitne na daleké planetě Piškot? Okamžitě ožije! Přesto je tato úžasná planeta téměř prázdná a kromě Mlíčňáka a jeho čtyř kamarádů tu nikdo nežije. Proto je tu soutěž s Kinder Mléčný řez pro všechny rodiče a děti, které rády malují. Jedině oni totiž mohou tuto krásnou planetu obydlet svými postavičkami a přitom ještě získat výhru pro celou svoji školní třídu.
Kinder_Mlecny_rez
Značka Kinder přichází se soutěží, ve které spojí síly s rodiči a jejich tvořivými dětmi. Pravidla jsou jednoduchá – kupte si chlazenou svačinku Kinder Mléčný řez, schovejte si účtenku a udělejte si se svými dětmi příjemnou společnou chvíli. Nechte je namalovat, jak by měl nový obyvatel daleké planety vypadat, a poté obrázek i s účtenkou zaregistrujte na soutěžním webu www.kinder.cz.

Všechny soutěžní obrázky budou vystaveny v online galerii, kde proběhne hlasování o nejsympatičtější postavičku. Ve třech termínech – 1., 15. a 31. března – se pět obrázků s největším počtem hlasů stane vítězem daného kola a díky značce Kinder se kreslení hrdinové přesunou na kouzelnou planetu Piškot, kde ožijí a navíc získají občanství planety Piškot! Stačí sledovat web www.kinder.cz a do týdne se noví obyvatelé objeví po boku Mlíčňáka a jeho přátel. Vítězství si užijí i všichni spolužáci autorů vítězných obrázků. Celá třída totiž od společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTHobdrží balíček kvalitních výtvarných potřeb v hodnotě 10 000 Kč, aby si i ostatní děti mohly užít báječné tvořivé chvíle.

Soutěž probíhá od 1. 2. do 31. 3. 2020 v České republice a na Slovensku.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.kinder.cz