ijournal.cz

Okouzlete své okolí dokonalým účesem

red Zdroj: BaByliss 15.2.2020 Krása a zdraví

Ať už míříte na ples nebo třeba i „jen“ do práce, určitě toužíte po účesu, který vás bude zdobit. My pro vás máme tip na dva pomocníky od francouzské značky BaByliss Paris, s nimiž úprava dokonalého účesu bude hračka nutnosti navštívit profesionálního kadeřníka.

 

Jakýkoliv styling podle chuti

Pokud patříte mezi ty, kteří věčně zápasí s časem, je rotační horkovzdušná kulma BaByliss Paris AS200E tou pravou volbou. Díky možnosti výběru různých nástavců a teplotního nastavení snadno a rychle vykouzlíte požadovaný účes. Kulma má 2 výměnné kartáče o průměru 20 a 50 mm s keramickým povrchem a speciální hlavu pro žehlení vlasů. Balení obsahuje i trysku na předsušení vlasů. Teplotu můžete vybrat z 2 úrovní podle typu vlasů a pro konečnou fixaci pak zvolit studený vzduch. Ionizační technologie současně pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a dodá účesu hladkost a lesk. Příjemný doplněk tvoří elegantní cestovní taška a oceníte i praktický kabel otočný o 360° zamezující kroucení a zamotávání.

BaByliss Paris AS200E 

Doporučená cena BaByliss AS200E je 1.490, – Kč.

 

Pro okouzlující lokny

Toužíte-li po extra velkých kadeřích nebo vlnitém účesu, pomůže vám s ním kulma BaByliss Paris C332E. Nabízí až deset různých nastavení teplot podle typu vlasů v rozmezí 150°C až 180°C. Pro jemné, odbarvené a/nebo narušené vlasy doporučuje výrobce zvolit nižší teploty, pro normální, barvené a/nebo vlnité vlasy střední rozmezí a pro kudrnaté, husté a/nebo nepoddajné vlasy vyšší teplotu. Šetrnou péči o vlasy při úpravě zaručuje povrch Sublim touch. Šíře kulmy32 mm a studená špička, za níž můžete kulmu během tvarování účesu libovolně a bez rizika popálení přidržovat, včetně otočného kabelu se postarají o pohodlnou a rychlou úpravu. Výrobci mysleli i na praktickou stránku manipulace a model vybavili praktickým stojánkem, který oceníte, kdykoli si budete potřebovat horkou kulmu na chvíli odložit.

 kulma BaByliss Paris C332E

Doporučená cena BaByliss C332E je 590,- Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: BaByliss