ijournal.cz

Petr Janda servíroval narozeninový dort Zedníčkové, Duchkové a Kristelové!

red Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvard Gregor 23.11.2014 Společenské akce a události

Jak to vypadá, když dostane krájení narozeninového dortu na starost rocker Petr Janda, se mohli přesvědčit nejen hosté, ale především oslavenkyně Lucie Zedníčková, Štěpánka Duchková a Kateřina Kristelová během netradičně pojaté oslavy svých narozenin. Petr Janda šel totiž na krájení dortu nářadím z autoservisu! Inu, správný rocker umí i tradiční záležitost obrátit v recesi.

hodně úspěchů

Zatímco Lucie Zedníčková do pražského autosalonu Dajbych zavítala „jen na skok“ popřát k dvouletému výročí otevření, její kolegyně – oslavenkyně věděly, že se jejich narozeninové oslavy propojí. „Ještě, že jste mi to neřekli předem“, komentovala překvapená herečka gratulace k 46. narozeninám. „Já si na takové oslavy vážně nepotrpím. Přišla jsem jen popřát panu Dajbychovi, aby jeho pražská pobočka vzkvétala a zase mažu dál …“

IMG_1414

To čerstvě 42letá Štěpánka Duchková oslavy miluje. „Baví mě oslavy a taky moc ráda dostávám dárky. A tenhle, od mojí oblíbené značky Estée Lauder je přesně podle mého gusta!“ Třetí, nejmladší oslavenkyně, začíná teprve 35. rok svého života. Protože Kateřina Kristelová na oslavu přijela se svou  roztomilou dcerkou Claudií, o dárky se musela rozdělit. „Samozřejmě, že kosmetika a víno bude moje a Claudii připadne dřevěná skládací žirafka a sladkosti“, komentovala půvabná moderátorka rozdělení dárků. „Ještě jsem se tady domluvila na zapůjčení Jaguaru. Kdo bude mým spolujezdcem během zkušební jízdy, si rozmyslím. Přeci jen jde o dárek k narozeninám, tak si ho hodlám patřičně užít“, dodala tajemně.

mezi oslavenci

Jako na každé oslavě narozenin, ani tady nechyběl dort. Ten měl, vzhledem k prostředí oslavy, podobu Land Rovera – Discovery. „Je to prostorný, velký vůz“, vysvětlil Petr Dajbych důvod, proč právě Discovery. „Tady slaví tři lidi a jedna firma najednou, máme tu spoustu hostů, což považuji za mimořádnou oslavu, která si zaslouží opravdu velký dort.“

Petr Janda krájí dort

Krájení dortu se ujal zkušený rocker Petr Janda – a jak se ukázalo, i velký šprýmař. Místo nože se totiž vyzbrojil nářadím na opravu aut. „Jsem toho názoru, že se život nemá brát příliš vážně„, s úsměvem vysvětlil netradiční porcování dortu. „Nebyl jsem v tom ale sám; Kyklop si přinesl kladivo, Marián Vojtko pilku, Ivan Vyskočil řezačku na plech a Honza Kříž dokonce rozbrusku!“ Ještě, že byly na oslavě přítomny i ženy. Nářadí nakonec pánům vyměnily za nože, talíře a dezertní vidličky a hosté si tak mohli na narozeninovém dortu pochutnat bez toho, aby se při jeho porcování kdokoli zranil.

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvard Gregor