ijournal.cz

Kateřina Votavová – chameleon mezi českými modelkami !

red Zdroj: David Novotný 23.11.2014 Celebrity

Modelka a finalistka České Miss Kateřina Votavová představila svůj nový kalendář v rámci slavnostního večera prestižní golfové soutěže Czech Mid-Amateur Tour. Kalendář se fotil týden na ostrově Mauricius. „Snažil jsem se přiblížit tento tajuplný ostrov lidem v České republice, a představit Kateřinu Votavovou, která patří podle časopisu Esquire mezi dvacet nejkrásnějších žen světa“, dodává přední český fotograf Jan Tůma. „Katka je velmi žádaná a mezi klienty oblíbená, a je díky svojí tvárnosti chameleonem mezi modelkami“, potvrdil její manažer Rostislav Janků ze zastupující agentury Jaro Management. 

02-Kateřina_Votavová,_ošetřovatelé_šelem_původem_z_JAR_a_šelmy_ChitaKATE-Kalendar-final_Stránka_09
(Foto: focení se zvířaty v přírodním parku, foto vpravo kalendář – srpen 2015)Kmotry kalendáře se stala představitelka hlavní role muzikálu Fantom Opery, Michaela Gemrotová, a Muž roku 2013 Antonín Beránek. Večer moderovala nestárnoucí a pořád sexy Jana Štefánková. (níže) 

03-Antonín_Beránek,Michaela_Gemrotová,Kateřina_Votavová,Lucie_Tůmová,Jan_Tůma,Jana_Štefánková
Kateřina Votavová se dokonce bála o život, když ji během jediného dne focení nejprve kousla zebra a nakonec napadli pštrosi. „Bylo to strašné, ani jsem se tolik nebála lvů jako pštrosů, doteď se mi o tom zdá“, vzpomíná modelka na focení se zvířaty v největším mauricijském přírodním parku Casela. Nejvíce času zabrala fotka v hinduistickém chrámu, jejíž příprava trvala 9 hodin a podílely se na ní tři mauricijské specialistky na svatební obřady. „Asi toto považuji za největší zážitek, cítila jsem se jako pravá princezna“ směje se Katka, která se také objeví v připravovaném filmu Davida Laňky Modelky s.r.o. Zároveň se stala pro letošní rok mimo jiných prestižních značek tváří mezinárodní sítě spodního prádla s centrálou v České republice.

03-Kateřina_Votavová_a_zebra,_která_ji_akorát_kouslaKATE-Kalendar-final_Stránka_13
KATE-Kalendar-final_Stránka_10

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: David Novotný