Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Leden 2019
ijournal.cz

Buď v teple, buď v suchu, buď vidět!

red Zdroj: Nike 23.11.2014 Móda, obuv, doplňky

Běhání není sport jen do pěkného počasí. Běhání je, když si zavazuješ tkaničky ráno, v poledne nebo večer, v dešti nebo v horku. Umění být tvrdohlavá, když je protivítr. Ten skvělý pocit, když vyběhneš ven a jsi sama s přírodou nehledě na počasí. Není to jen o dívání se z okna na to, co se děje venku. Sportuj v jakýchkoliv podmínkách v nové zimní kolekci Nike Running.

Kolekce_Flash_Pack_

Běžecká sezóna nikdy nekončí, a proto nové zimní vybavení od společnosti Nike poskytuje maximální tepelný komfort, prodyšnost, reflexní prvky a odolnost proti větru a vodě. Letošní kolekce je navržena tak, aby pomohla běžcům zůstat v suchu a teple i ve větru, dešti a sněhu a zajistila jim viditelnost i ve tmě. Dokonalé vybavení pro nedokonalé počasí nabízí vše, co běžci potřebují nejen k tomu, aby vzdorovali počasí, ale aby ho akceptovali.

Nová zimní kolekce Nike Running přináší zbrusu nové funkční kousky pro náročné běžkyně, které si chtějí pocit z běhu užít i v počasí, které není úplně ideální.

Nike_Flash_Pack_Footwear_Womens

Pro běžkyně začíná bitva s živly u jejich nohou. Aby zvládly pokořit výzvy běhání v těžkých a nepředvídatelných zimních podmínkách, potřebují boty, které jim pomůžou být vidět a udrží jejich nohy v suchu a teple. Boty Nike Flash Pack nabízí voděodolnost a reflexní prvky kolem celé boty.

Kratší dny a delší noci v zimě znamenají více běhání ve zhoršených světelných podmínkách. Bunda Nike Shield Flash Max Jacket a běžecké legíny Flash Tight jsou navrženy tak, aby pomohly běžkyním porazit tmu a byly při svých zimních trénincích vidět. Reflexní šachovnicový vzor bundy poskytuje viditelnost ze všech stran. Prodyšná, lehká a voděodolná látka Storm-FIT 5 má celo lepené švy a blokuje tak vítr a déšť.

Impalpable_Finishing_Powder_Open_

Reflexní prvky běžeckých legín Nike Flash Tight umístěné podélně na stranách nohou zaručují běžkyním, že budou vidět ze všech úhlů. Dri-FIT materiál navíc odvádí pot na povrch, kde se rychle odpařuje, což pomáhá ženám zůstat v suchu a pohodlí od startu až do cíle.

Kolekce_Flash_Pack_.

Nová zimní kolekce Nike Running je k dispozici v prodejně Nike Prague od října 2014.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nike