ijournal.cz

Věhlasná kadeřnická značka Sachajuan ve znamení „jednoduchosti“

red Zdroj: Bomton studia 23.11.2014 Krása a zdraví
Prahu minulý týden navštívil spoluzakladatel švédské luxusní značky SACHAJUAN, SACHA MITIC, aby 20.11 vedl praktický workshop v BOMTON Academy pro kadeřnické profesionály, jemuž předcházela tisková konference v BOMTON Spa&Wellness, na které vyprávěl o vzniku značky a o její myšlence “jednoduchosti”. 

IMG_1330

Salon SACHAJUAN otevřeli ve Stockholmu v roce 1997 Sacha Mitic a Juan Rosenlind, 
dva kadeřníci s bohatými mezinárodními zkušenostmi. Salon SACHAJUAN se stal jedním z nejlepších míst pro úpravu vlasů ve Švédsku. Sacha Mitic a Juan Rosenlind byli brzy osloveni magazíny jako Vogue, Elle, Glamour, Allure, Amica či GQ, aby pro ně stylovali vlasy na focení. Vytvoření exkluzivní značky vlasové péče byl přirozeným krokem této dvojice. V roce 2003 byly ve Švédsku představeny první produkty SACHAJUAN Haircare, které se okamžitě setkaly s úspěchem.

IMG_1196

Tajemstvím úspěchu vlasové řady SACHAJUAN je Ocean Silk Technology – kombinace 
mořských řas a vybraných ingrediencí, díky kterým dosáhnete zdravého lesku, pružnosti a objemu bez ohledu na váš typ vlasů. SACHAJUAN vlasové produkty jsou jednoduché, elegantní a funkční.

IMG_1124
 
HISTORIE
Salon SACHAJUAN otevřeli ve Stockholmu v roce 1997 Sacha Mitic a Juan Rosenlind, dva kadeřníci s bohatými mezinárodními zkušenostmi. Salon SACHAJUAN se stal jedním z nejlepších míst pro úpravu vlasů ve Švédsku. Sacha Mitic a Juan Rosenlind byli brzy osloveni magazíny jako Vogue, Elle, Glamour, Allure, Amica či GQ, aby pro ně stylovali vlasy na focení. Vytvoření exkluzivní značky vlasové péče byl přirozeným krokem této dvojice. V roce 2003 byly ve Švédsku představeny první produkty SACHAJUAN Haircare, které se okamžitě setkaly s úspěchem. Nordiska Kompaaniet, nejprestižnější obchodní dům severní Evropy, se stal první prodejcem SACHAJUAN.

Nyní najdete produkty SACHAJUAN v prémiových parfumériích, obchodních domech a lékárnách. Kadeřníci po celém světě používají a doporučující produkty SACHAJUAN svým klientům.

IMG_1165
 
TECHNOLOGIE - VLASOVÁ ŘADA
Aktivní ingredience a technologie ve vlasové řadě SACHAJUAN Profesional Haircare se jmenuje Ocean Silk Technology. Extrahovali jsme cenné proteiny a minerály z mořských řas a zkombinovali jsme tyto řasy s dalšími aktivními ingrediencemi v jedinečném poměru, abychom docílili unikátních výsledků na různých typech vlasů. Díky této technologii jsme vytvořili receptury, které dodávají vlasům maximální lesk, objem, pevnost a péči bez zatížení – bez ohledu na kvalitu vlasů pocítíte okamžité výsledky po použití produktů   profesionální vlasové řady SACHAJUAN.

Sacha_products_group web 96

TĚLOVÁ ŘADA
Účinné látky a technologie tělové řady SACHAJUAN Body Care se nazývají Earth Silk technologie. Je vyvinuta patentovaným výrobním procesem švédského ovsa, tzv. Oat Beta Glucan. Rozvolněná ovesná vláknina má schopnost proniknout až do nejhlubších vrstev pokožky dermis, kde stimuluje tvorbu kolagenu a snižuje tvorbu vrásek. Oves Beta glukan pomáhá pleti získat zpět svou vitalitu, uklidňuje a znovu obnovuje podrážděnou pokožku. Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem typům pleti. Tělové přípravky SACHAJUAN jsou k dispozici ve třech charakteristických vůních – Ginger Flower, Shiny Citrus a Spicy Citrus.

SACHAJUAN Body Group Picture 300 dpi_B

Všechny produkty SACHAJUAN jsou vyráběny ve Švédsku, 
vyvíjeny pouze pro SACHAJUAN a vytvářeny kadeřníky Sachou Miticem a Juanem Rosenlindem.

Ambasadorem značky SACHAJUAN pro Českou republiku a Slovensko je Markéta Čistá
Distribuci zajišťuje David Lanča
SACHAJUAN Stylist je Ivana Tokárská

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bomton studia