ijournal.cz

Patejdl chystá specialitku! Předvede ji ve velehorách!

red Zdroj: Hotel Kempinski 24.10.2015 Hudba

Populární zpěvák a textař Vašo Patejdl, který je neodmyslitelně spjat se slovenskou legendární kapelou Elán, míří do hor. Tentokrát ho sem netáhnou zimní sporty ani procházky snovou tatranskou přírodou, ale jeho milovaná hudba oblečená do velmi speciálního hávu.

Vašo_Patejdl
Zpěvák, který nedávno oslavil jednašedesáté narozeniny si pro své fanoušky připravil něco speciálního. V pohádkovém hotelu Grand Hotel Kempinski High Tatras uskuteční 21. listopadu koncert, na kterém zazní jeho největší hity v doprovodu klavíru, akustické kytary a desetičlenného smyčcového orchestru. Hosté prestižního slovenského hotelu si tak poslechnou nejznámější Patejdlovy písně jako Ak nie si moja, Nepriznaná, ale také povedený hit, který složil pro Jožo Ráža Voda, čo ma drží nad vodou. Skladby budou speciálně upravené pro unplugged doprovod, a to tak, aby si hosté komorní atmosféru vychutnali naplno.

Pokud tedy nemáte plány na víkend, vyražte k našim slovenským sousedům. V luxusním pětihvězdičkovém hotelu, ke se koncert koná, na vás totiž čeká milé překvapení v podobě zvláštního pobytového balíčku.

Více o koncertě Vašo Patejdl & Violins na stránkách: www.kempinski.com/sk/strba-strbske-pleso/grand-hotel-high-tatras/special-offers/concert-vaso-patejdl-sk-SK

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hotel Kempinski