ijournal.cz

DARA ROLINS s RYTMUSEM rozjeli show v noční METROPOLI ZLIČÍN

red Zdroj: Metropole Zličín 23.10.2015 Společenské akce a události

Zpěvačka Dara Rolins ochromila Metropoli Zličín, kde se v rámci oslav 10. výročí po tři dny konal Glow Show. Vystoupení slovenské zpěvačky žijící v Česku přilákalo do středu obchodního centra stovky lidí. Ti sledovali hodinovou show Dary Rolins a pak ji nechtěli pustit z pódia.

_DSC5137

„Ani jsem nečekala, že tu bude tolik lidí. Velmi mě to potěšilo a zahřálo u srdce. Všichni byli skvělí a skvěle zorganizováno to tu bylo. Ráda pracuji s profesionály. Teď ještě jednu na jedno vystoupení,“ řekla po své exhibici na Glow Show Dara, která na pódiu po vystoupení rozdávala autogramy, fotila se, dělala selfie, zdravila se s lidmi a přitom byla milá a usměvavá.

DR Zlicin foto Metropole Zlicin PETR MRACEK

Pod pódiem na ní kromě ochranky z obchodního centra čekal její kamarád a tanečník Yemmi A.D., který v Metropoli Zličín také vystupoval se svou skupinou a fungoval částečně i jako produkční celé akce.

_DSC6848

V zákulisí pak na Daru čekal její milovaný Patrik Vrbovský alias raper Rytmus.

„Ahoj lásko, ty jsi už tu,“ divila se zpěvačka, a vlepila partnerovi francouzáka, nestydíc se projevit své city. „My si nemáme na co hrát, my se nemusíme skrývat. Nemusíme skrývat ani své city a pocity. My se opravdu milujeme. Protože jsem hodně časově vytížení, často se stane, že se vidím na akcích. Jeden přijíždí, druhý odjíždí. Dáme si pusu, prohodíme pár slov a každý jde za svými povinnostmi a pak se třeba nad ránem scházíme až doma,“ podotkla šťastná a usměvavá Dara Rolins, která si show na Zličíně velmi užívala.

_DSC5360

Stejně tak to měl Rytmus, který předvedl nejprve fotografům, fanouškům v zákulisí, ale pak i divákům nejen mohutný zlatý řetěz, ale také zlaté zuby.

_DSC5706

„Je to taková moje ozdobička. Rád provokuju, tak doufám, že o ně brzo někde nepřijdu,“ usmíval se s karáty prozářeným zubem Patrik Vrbovský, který měl vystoupení v druhé části večera a stejně jako jeho milovaná Dara, i on měl velký úspěch a rozdal stovky úsměvů, podpisů a pózoval fanouškům při focení.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Metropole Zličín