ijournal.cz

LIMITOVANÁ HALLOWEENSKÁ EDICE OD LUSH

-eso- Zdroj: Lush, foto: archiv, -eso- 24.10.2015 Krása a zdraví

Přichází Helloween, svátek strašidelný, ale hlavně tajuplný, tak jako jsou koupelnové dobroty v nové limitované edici nabízené pro oslavu tohoto svátku. Pojďme společně nahlédnout do dárkového balení, které intenzivně voní, ještě zabalené, na dálku. A co potom po jeho otevření … Určitě vyzkoušejte!

NightWingNightwing

sprchové želé

Černá hmota skrývající se v kelímku se po vyndání promění v netopýra. Stylovější halloweenský produkt už ani nejde vymyslet. Má krásnou osvěžující vůni limetky a obsahuje čerstvou šťávu z aloe z Keni z projektu SLush Fund, čerstvou limetovou šťávu a karobový sirup.

Cena: 179 Kč / 100g

LordOfMisruleLord of Misrule bomba

koupelová bomba

Nezbedná barevná koupelová bomba

Hyřte s touhle rošťáckou bombou s kořeněno-bylinnou vůní pačuli a černého pepře s kapkou sladké vanilky navrch. Při její výrobě jsme se inspirovali pohanským svátkem bláznů a vzhled zase připomíná papírovou korunku, které se nosí na párty, slavnostech a při jiných veselých příležitostech. Zelená kulička se bude pomalu rozpouštět ve vaší vaně, až odhalí vínově zbarvený střed a praskací prášek, a slavnost může začít!

Cena: 155 Kč / 200g

Lord of MisruleLord_of_misrule

krémový sprchový gel

Hodokvas pro vaše smysly. Odvažte se a vychutnejte si sprchu s rošťáckou bylinnou směsí černého pepře, silice z pačuli a sladké fair trade vanilky. Až si budete dopřávat návykově voňavé mydlinky, vaše pokožka ocení výživný olej z pšeničných klíčků plný vitaminu E, který ji dostane do formy.

Cena: 225 Kč / 100g

Sparkly PumpkinSparklyPumpkin

koupelová pěna

Proměňte svou koupel v ples

Zaplesejte si ve vaně s touto třpytivou, zahřívací a náladu povzbuzující pěnou, která dodá jiskru dlouhým zimním večerům. Exotická, povzbuzující vůně ylang ylang a pomerančového květu dodá lázni to správné kouzlo! Pamětníci budou tuto vůni znát ze svátečního mýdla Mr. Punch. Ideální pro dlouhé, rozmazlující koupele, jenom dejte pozor, abyste z vany vylezli před půlnocí…

Cena: 155 Kč / 100g
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

-eso-

Zdroj: Lush, foto: archiv, -eso-