ijournal.cz

Osvěžující letní drink Vínoláda je tu!

red Zdroj: CrossCafe 23.6.2016 Gastronomie

Přírodní limonády z čerstvých surovin jsou hitem posledních let. Mezi ty nejběžnější patří citronáda a okurková limonáda. Méně se pak již setkáváme s lehkými nápoji z černého bezu, jahod nebo levandule. Ovšem můžeme narazit i na opravdové limonádové originály. Jedním z nich je Vínoláda, kterou má ve své nabídce kavárenská síť CrossCafe.

CrossCafe_VinoladaLetní drinky jsou charakteristické využitím čerstvých surovin. Ať už se jedná o bylinky nebo ovoce a zeleninu. Využití vína jako základu pro osvěžující letní drink je opravdu neotřelé. Bílé víno je ve sklenici doplněno perlivou vodou, ledem a pro podtrhnutí zážitku a větší osvěžení je do nápoje vloženo ještě několik kusů červeného vodního melounu. Vínoládu můžete ochutnat pouze v CrossCafe a to již od 44 korun.

Vínoláda je jedním z příkladů toho, jak se snažíme potěšit naše zákazníky vlastními produkty. Vyvíjíme novinky, které jsou naprosto unikátní. Je skvělé, když se náš původní produkt ujme a zákazníci si ho oblíbí. Motivuje nás to totiž k neustálému posunu,“ dodává Luboš Martínek, ředitel CrossCafe Original.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CrossCafe