ijournal.cz

V.I.P. osobnosti a youtubeři spojili své síly, aby prodejem banánů podpořili léčbu Hynečka

red Zdroj: Značková show 24.6.2016 Významné osobnosti, veřejné projekty

Značková show Tomáše Lukavce, první československá Youtube charitativní televize s celebritami uspořádala charitativní akci s V.I.P. osobnostmi a známými youtubery, která se konala za účelem podpory sbírky na léčbu malého Hynečka Skůry. Sbírku můžete finančně podpořit na www.znackovashow.cz/hynecek/ do konce června.

Hyneček utrpěl v roce 2014 úraz v bazénu, po kterém byl v kritickém stavu převezen letecky do nemocnice s vážným poškozením mozku. Svůj první boj vyhrál, velmi vážný úraz přežil a po dvou měsících se probral z bezvědomí. Částečně ale ochrnul a zatím je zcela odkázán na pomoc svých nejbližších. Jeho návrat do plnohodnotného života je velmi dlouhou a bohužel také finančně náročnou cestou. Ke zlepšení pohybové aktivity jsou potřeba nejen pobyty v lázních, ale i různé zdravotní pomůcky a každodenní velmi nákladné cvičení a rehabilitace, které si rodiče Hynka bez finanční pomoci nemohou dovolit. Měsíční náklady na léčbu činí 68 800 Kč.

Hynecek_Skura_s_maminkou_1

Za účelem podpory sbírky pro Hynečka pořádal tým Značkové show setkání známých osobností, kterého se účastnily Petra Černocká, Nela Boudová, Patricie Solaříková, Olga Lounová, Míša Tomešová, Štěpánka Duchková a Anna Kulovaná. Za české youtubery se akce zúčastnila také DenisTV, VladaVideos, Carrie Kirsten a Vidrail. „Velice bych tímto chtěl poděkovat všem, kteří se akce Značkové show účastnili a podpořili nás. Našim cílem je nejen pobavit diváky a všechny zúčastněné, ale hlavně pomoci. Těší nás také stále rostoucí zájem mladých lidí i skutečnost, že nejsou lhostejní vůči osudům jiných,“  říká Tomáš Lukavec, autor a moderátor Značkové show.

Tomas_Lukavec_celebrity_youtuberi_1

Během této charitativní akce probíhaly rozhovory s pozvanými osobnostmi a youtubery a celebrity byly vyslány do ulic, aby vydražily banán za co nejvyšší cenu. Celá akce byla streamovaná na facebookové stránce Značkové show s výzvou a žádostí na veřejnost o pomoc a finanční příspěvek pro Hynečka. Finanční částka, vybraná tohoto dne prostřednictvím prodeje V.I.P. banánů, on-line streamingu nebo v průběhu autogramiády, bude následně předána Hynečkovi a jeho rodičům.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Značková show