ijournal.cz

Originál a exkluzivita, to jsou jedním slovem nové šperky „Gioia“ Pavlíny Němcové

red Zdroj: Gioia 14.4.2015 Celebrity

Topmodelka Pavlína Němcová  8. dubna 2015 slavnostně otevřela showroom své nové značky šperků GIOIA v Pařížské ulici č. 7. K slavnostnímu otevření ji přišly poblahopřát i její kamarádky Jitka Čvančarová, Daniela Peštová, Katka Sokolová, Hanka Vágnerová či Aneta Vignerová. Všem se šperky moc líbily a popřály Pavlíně hodně úspěchů v novém oboru.

IMG_1Cover

Nově otevřený showroom je hlavním sídlem značky GIOIA. Unikátní privátní showroom nabízí individuální přístup a exkluzivní osobní prezentaci šperků GIOIA. V příjemném prostředí, kde se přirozeně snoubí design interiéru a vystavených šperků se budou všichni cítit jako doma. Interiér showroomu vybavily známé firmy jako je např. INNEX či Preciosa.

showroom

Značku GIOIA  Pavlína založila v roce 2014. Design byl vždy její vášeň a radost a tak vznikl i název GIOIA. Jméno GIOIA (čtěte džoja) znamená radost i šperk a je symbolem každodenních radostí. Znamená radost cítit a sdílet ji. Jemné subtilní prvky GIOIA kolekce jsou krásné nošené samostatně a zároveň umožňují vytvářet rozličné kombinace a efektivní, hravé vrstvení, což přináší možnost různých vyjádření sama sebe.

IMG_Body Love CropIMG_Eternal Leaf

Šperky GIOIA svým zpracováním a vzhledem ztělesňují hodnoty jako jsou tradice, vytříbenost, trvalost a kvalita. V dnešní době, kdy jsou šperky ve velkém vyráběny strojově, se GIOIA vrací k tradičnímu zlatnickému řemeslu a přináší kolekci, ve které je každý šperk vyroben ručně v českém zlatnickém ateliéru. 


IMG_2

GIOIA pracuje pouze s těmi nejlepšími materiály a je výjimečná jak svým designem, tak kvalitou, kterou přináší nadstandardní péče manuálního zpracování věnovaná každému jednotlivému kusu. Trvalou kvalitu a hodnotu použitých materiálů, jako jsou zlato a diamanty, budete moci společně s vlastním poselstvím předat generacím po Vás.  Každý šperk od GIOIA je originál.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Gioia