ijournal.cz

Oči a vnitřní hydratace

red Zdroj: n-medical.cz 22.12.2019 Krása a zdraví

Stejně jako se staráme o pleť i pokožku celého těla, mažeme se krémy proti stárnutí, používáme hydratační krémy apod., měli bychom se stejně důkladně starat i o naše oči. Ty nemůžeme namazat. Můžeme jim ulevit od pálení nebo je zvlhčit očními kapkami. To je však jen krátkodobé řešení a saháme po něm jen v případě, kdy nás trápí problémy s očima. Stejně jako všude jinde, je nejúčinnější dlouhodobá péče, která slouží i jako prevence.

Určitě znáte pocit nateklých začervenalých očí, pálení či řezání, slzení nebo kruhy pod očima. Faktorů, které působí na naše oči, může být hned několik. Od nedostatku spánku přes alergie, až po nesprávné kontaktní čočky či brýle. Jedním z hlavních problémů dnešní doby je až příliš mnoho času stráveného před obrazovkou. I díky nadužívání technických vymožeností jako jsou počítače, chytré telefony, ale také televize, a díky zhoršování životního prostředí, zvláště ve městech, mohou lidé trpět „syndromem suchého oka“. Nemusí si to ani sami zprvu uvědomovat, protože tento stav přichází pozvolna. Nejčastěji se projevuje pálením a řezáním očí, pocitem únavy očí, slzením, apod. Tyto stavy často přichází při pobytu v zakouřeném prostředí, ve větru či v klimatizovaných prostorech. U pokročilého onemocnění může nepříjemný pocit přejít až v bolest, zejména při mrkání.

Rychlé řešení v podobě očních kapek zná snad každý, ale víte, že své oči můžete hydratovat i vnitřně?

Hyaluron_N-medical_OPTHALMO_100mlHYALURON N-MEDICAL OPTHALMO je unikátní roztok vyvinutý pro vnitřní užívání. Obsahuje patentovanou kombinaci několika druhů kyseliny hyaluronové, která hydratuje ve všech částech a všech hloubkách oka.

Hyaluron N-Medical OPHTHALMO je vyrobený ze 100% čisté bioaktivní, ve vodě rozpustné vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové s komplexem luteinu a zeaxanthinu. Kombinace vhodně vybraných látek a přesně definované množství, zpracované správným technologickým postupem zvyšuje terapeutickou efektivitu jednotlivých látek. Neobsahuje alkohol, extrakty jsou na vodné a olejové bázi, aby se lépe vstřebávaly. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové, včetně potřebných laboratorních testů.

Lutein a zeaxanthin jsou karotenoidy přirozeně se vyskytující v očích. Tělo je neumí samo vyrábět a jsou to významné antioxidanty sloužící jako prevence proti vzniku například šedého zákalu.

Dávkování (1ml = 26 kapek):

  • 1. – 14. den 4 ml denně
  • 15. – 20. den 3 ml denně
  • 21. – 30. den 2 ml denně
  • od 31. dne 1 ml denně

Nezapomeňte lahvičku před každým použitím důkladně protřepat. Rozmíchejte ve sklenici s vodou nebo džusem a vypijte během jednoho z hlavních jídel.

Obsah: 100 ml

Cena: 1 500 Kč

Dostupnost: https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=hyaluron+n-medical+ophthalmo

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: n-medical.cz