ijournal.cz

Buďte napřed před Ježíškem

red Zdroj: www.thomasbarbershop.cz 22.12.2019 Krása a zdraví

„Nechte Vaše muže vyzkoušet, jak už 10 let poctivě hrajeme na scéně a dopřejte jim opravdový zážitek,“ hlásí do světa tým prvního a již legendárního barbershopu v Čechách i na Slovensku, které založil před deseti lety Tomáš Kožíšek.Report

V Thomas´s Barbershop jsou vždycky napřed. Dokonce i před Ježíškem. Buďte napřed i vy a darujte vašim chlapcům, manželům, synům, bratrům, bratrancům z levého kolene, bratrancům z pravého kolene, kamarádům a milencům opravdový zážitek z rukou profesionálů. V TBS slaví 10 let výročí, takže můžete vsadit i na to, že darovaný voucher z 10. limitované emise potěší i pouhým pohledem na něj. Dokonalé designy navrhla taterka Berta Ink.

Absolutní péče a relax v pánském prostředí, chvíle oddechu při kadeřnických a kosmetických úpravách, doutník, whisky a klidně i fotbal v televizi. O tom sní každý muž. Vytrhnout se na chvíli od okolního světa a užít si svou chvíli na maximum. Nekomplikujte to a vyberte pro ně pod stromeček jeden z nabízených zážitků TBS.

Perfektní péče, vlastní kosmetická řada, profesionální přístup, pracovníci vyučení v oboru, nejdelší léta praxe a zkušeností, neustále nasazená laťka hodně vysoko. Zkrátka to, co jinde nenajdete.

První na trhu, první ve všem. To je Thomas´s Barbershop.

Kompletní nabídku voucherů na různé služby najdete zde: https://www.thomasbarbershop.com/vouchery


TBS_CLASSIC GROOMING 990 Kč www.thomasbarbershop.cz
Vouchery lze zakoupit na pobočkách TBS nebo si je objednat na dobírkuVíce info na www.thomasbarbershop.cz
Pobočky Thomas´s Barbershop PrahaTBS_EXCLUSIVE EXPERIENCE 1.790 Kč, www.thomasbarbershop.cz


PRAHA 5, ANDĚL

Stroupežnického 493/10, Praha 5


PRAHA 1, KARLOVO NÁMĚSTÍ

Navrátilova 1334/16, Praha 1TBS_HOT TOWELWET SHAVE nebo ULTIMATE BEARD TREATMENT & LINE UP,  490 Kč,www.thomasbarbershop.cz


PRAHA 1, Pasáž Černá Růže

Panská 4, Praha 1

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.thomasbarbershop.cz