ijournal.cz

Objevte esenci stromů v nové březové vodě a vyhrajte praktický balíček NATU

red Zdroj: Natu 22.8.2020 Soutěže

Český výrobce přírodních potravin NATU přináší elegantní způsob osvěžení v podobě březové vody. Pod značkou Absolutely Wild se po jarní sklizni vrací na český trh březová voda z nejstarších bříz nedotčených běloruských lesů. Tato tajemná tekutina skrytá v kmenech stromů je plná ryze přírodní síly, která skvěle chutná a zároveň prospívá celému organizmu. Tělo z něj čerpá důležité antioxidanty a živiny. Do praktických lahviček je stáčena čerstvá šťáva okamžitě v průběhu čtyřiadvaceti hodin od sběru.


Sladká míza, ve které lze rozeznat energii stromů, je nyní k dostání ve své nejčistší podobě. Ačkoliv u nás není tak známá, v severovýchodní Evropě má již dlouholetou tradici.

Březová šťáva nám dává možnost jedinečného propojení s přírodou. Napít se lze ze studánky, je možné ochutnat šťávu z ovoce, zeleniny a pro někoho trochu nečekaně ze stromů. Šťáva z břízy je skvělým antioxidantem, chrání buňky před oxidativním stresem, zajišťuje uvolňování a spotřebu energie, přispívá k udržení normálního stavu kostí a zvyšuje celkovou odolnost nervů,” vysvětluje Kamila z NATU.

 AbsWild BirchPower Aronia MAbsWild BirchPower Matcha M

Březová voda je unikátní v tom, že sběr probíhá pouze na jaře. Právě v tomto období míza začne proudit kmenem, filtruje se přes kořeny a obohacuje se     o zdraví prospěšné látky.

Při samotném sběru není stromům nijak ublíženo. Vlastně se s námi jen podělí o něco ze sebe. My díky tomu můžeme povyrůst a také oni pokračují dál ve svém rozkvětu.

 

Čistá i další přírodou vyladěné příchutě

NATU březovou vodu nabízí hned v několika variantách. Můžete sáhnout po té nejčistší podobě bez přidaného cukru, ale k dispozici je také varianta ochucená malinami, jablkem, meruňkou, matchou nebo aronií. Vše s minimálním podílem cukru a nízkým obsahem kalorií. Navíc tato kolekce březových vod získala v roce 2017 hlavní cenu v kategorii - Nejlepší organický nápoj na skandinávském veletrhu Nordic Organic Food Fair, Švédsko.

Březové háje Běloruska proslavil nejeden film či báseň. Prastaré břízy se s námi dělí o další ze svých kouzel.

Březová voda je vynikající sama o sobě, ale skvěle osvěží i v koktejlech či smoothies.

Tak šťastnou cestu na výletech ve stínu přátelské, osvěžující břízy.

 

V BIO kvalitě naleznete za cenu 49 Kč na e-shopu www.natu.cz


Vyhrajte v naší poslední prázdninové soutěži jeden ze tří praktických balíčků vhodných na cesty, vždy v kombinaci pití – březové vody a něco na zakousnutí – NATU MIXY.

Březové vody trojice - malina, jablko, meruňka

Soutěžní otázka: Obsah pasterizované březové šťávy v lahvích o objemu 330 ml je

a) 50,5%
b) 75,5 %
c) 90,1 %

1 balíček: 1x Březová voda JABLKO + 1x NATU MIX BRUSINKA

2 balíček: 1x Březová voda MERUŇKA + 1x NATU MIX MERUŇKA

3 balíček: 1x Březová voda MALINA + 1x NATU MIX OŘECHY


Správnou odpověď posílejte  nejpozději do 1. září 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – NATU . Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Natu