ijournal.cz

Buďte aktivní a vyběhněte si volný vstup do nejzábavnějšího aquaparku na Aquapalace rodinném běhu

red Zdroj: www.aquapalace.cz 24.8.2020 Aktuality a pozvánky, Sport

Běh pro zábavu z Opatova do Čestlic – to je sedmikilometrový běžecký závod pro zapálené sportovce i rodiny s dětmi.  Tedy pro všechny, kteří se nebojí udělat něco navíc pro své tělo. Důležité však není vyhrát, ale především zúčastnit se. Vstupenku do Aquapalace Praha totiž získává každý, kdo doběhne do cíle. Rodinný běh se uskuteční v sobotu 5. září 2020.

Aquapalace run

Aquapalace Praha dobře ví, jak je důležitý pravidelný pohyb pro tělo i mysl, a proto se snaží podpořit všechny, kteří se odhodlají běžet tradiční závod odměnou ve formě volných vstupenek do Vodního světa. A pokud se zúčastní celá rodina, získá rodinné vstupné pro společné zážitky.

Ve Vodním světě na návštěvníky čeká plno adrenalinu a zábavy. Těšit se mohou na nejdelší Divokou řeku měřících rekordních čtvrt kilometru nebo tobogán MAGIC TUBE s virtuální realitou, díky kterému se proletí napříč celým Vesmírem. Nevšední zážitek poskytne i VR AVATAR ZONE, kde se na simulátoru létání budete vznášet nad horami jako pták či si vyzkoušet další novinky. Odpočinek nabídne nespočet vířivek i zbrusu nový POOL bar.

pozvánka 

ČEZ RODINNÝ BĚH AQUAPALACE


Podrobné informace k akci:

Termín: 5. září 2020 od 9 do 12 hodin

Start: Centrální park metro Opatov

Registrace: zdarma


Více informací naleznete na www.aquapalace.cz   Partneři akce jsou Skupina ČEZ, Městská část Praha 11, PVA EXPO PRAHA, Slavia pojišťovna, Spa Hotel Děvín.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.aquapalace.cz