Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 16.Říjen 2018
ijournal.cz

Nový způsob nakupování podprsenek

red Zdroj: Lindex 3.5.2014 Móda, obuv, doplňky

Lindex přináší zcela nový způsob prezentace podprsenek, kdy sortiment bude od nynějška obsahovat 11 různých střihů. Díky tomu bude pro zákaznice jednodušší vždy najít své favority. Kampaň Bra-volution je naprosto unikátní, neboť modelkami této kampaně se staly skutečné zaměstnankyně společnosti Lindex.

„Mnohé ženy mají problém najít podprsenku, která by jim padla jako ulitá. Ovšem náš nový, revoluční způsob prezentace spodního prádla našim zákaznicím v budoucnosti usnadní, urychlí a zpříjemní nákup podprsenek. Na prodejnách i na internetu,“ říká Inger Lundqvist, manažerka spodního prádla ve společnosti Lindex.

Tento nový způsob prezentace podprsenek, s nímž společnost Lindex přišla, vychází ze specifických potřeb a preferencí každé ženy. Sortiment podprsenek sestává z 11 různých střihů v několika velikostech. Jakmile zákaznice najde střih, který jí vyhovuje nejlépe a který je uveden pod specifickým názvem, může si být jista, že střih bude vždy stejný. Volit může z několika různých materiálů a barevných provedení a podprsenky může kombinovat s celou plejádou nejrůznějších typů kalhotek.

Lindex bra-volution - Lindex models

„Pokud je vaším favoritem například typ „Wow,“ můžete nyní na jednom místě rychle a jednoduše najít několik verzí tohoto modelu. Nákup je díky tomu snazší, bez ohledu na to, zda nakupujete na internetu nebo v naší kamenné prodejně,“ vysvětluje Inger Lundqvist.

Nový sortiment podprsenek byl vyvinut na základě rozsáhlého zákaznického testování, během něhož podprsenky testovaly ženy různého věku, velikosti spodního prádla a preferencí. K tomuto novému přístupu přispěly nejen rozsáhlé zkušenosti společnosti Lindex se spodním prádlem a dokonalá znalost ženského těla, ale také praxe a znalosti jejích zaměstnanců.

Kampaň Bra-volution je jedinečná v tom, že jejími modelkami jsou skutečné zaměstnankyně společnosti Lindex, které projevily zájem zkusit si být na den modelkou. A zájem mezi nimi byl obrovský.

„Naše zaměstnankyně mají obrovské znalosti v oblasti spodního prádla a proto byly u této kampaně na spodní prádlo naprosto samozřejmou volbou. Již našly střih, který jim vyhovuje nejlépe, a my svou kampaní chceme inspirovat i zákaznice, aby si našly dokonale padnoucí spodní prádlo,“ dodává Inger Lundqvist.

„Historie společnosti Lindex i naši zaměstnanci jsou důvodem, proč jsme odborníky na spodní prádlo. Právě teď podnikáme obrovský krok k tomu, abychom se v oblasti spodního prádla stali těmi úplně nejlepšími,“ uzavírá následně paní Lundqvist.

Lindex modelky: Petra, Sales assistant, Bratislava, Slovensko

Rikke, Sales assistant,Oslo, Norsko

Rebecca, Controller, Oslo, Norsko  

Johanna, Buyer Head office Gothenburg, Švédsko  

Sigita, Store manager, Vilnius, Litva

Nová řada spodního prádla bude dostupná v prodejnách Lindex a v internetovém obchodě  od 5. května. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lindex