Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Bojujte úspěšně z nevzhlednými špeky pomocí unikátní diety NASA

red Zdroj: Foto: nezhubnesneplatis.cz 3.5.2014 Krása a zdraví

Asi každého z nás trápí nějaké to kilo navíc, a o to více máme „radost“, když v tom nejsme sami a někdo ze známějších osobností je na tom obdobně jako my.

A jak se celebrity zbavují přebytečných kil, které je hyzdí?

Po lednovém zvětšení poprsí a liposukci, trávila známá bulvární rebelka Eva F. většinu času v posteli. Nedokázala si odpustit své oblíbené pamlsky, a i když byla téměř bez pohybu, nejedla o nic méně, než před zákrokem.

Samozřejmě se tento příjem kalorií podepsal na její postavě. Když si po měsíci a půl stoupla na váhu, tak se nestačila divit. Nemohla zapnout své oblíbené džínsy a řekla si rázně: dost! 


Sport Evě nic moc neříká a tak musela hledat jinou berličku, která by jí pomohla vrátit se zpět do formy. 

Čekalo jí několik focení i přehlídka a musela být zase jako proutek, hledala proto dietu, která by nevyžadovala žádné cvičení a hlavně, aby nemusela trpět hlady.

A našla! Jako nejlepší volbou se ji zdála  tzv. strava astronautů, která byla vyvinutá laboratořích NASA a má za úkol nasytit, spalovat tukové zásoby a uchovat svalovou hmotu. Samozřejmě tuto stravu přijímají astronauti v kosmické lodi většinou v tubě.
 

Pro ty ostatní pozemšťany byla vyvinuta speciální dieta, která je v dehydrovaném stavu. Obsahuje pouze přírodní látky a je určená i pro ty největší „lenochy“, příprava je totiž velmi snadná! 

Jídla se pouze zalijí horkou vodou a některá stačí jen pár minut povařit v mikrovlnné troubě.

Desítky let výzkumu NASA vyvinuly jedinečnou dietu, která účinně pomáhá desítkám milionům lidí na naší planetě bojovat s nadbytečnými kily a teď máme možnost jí vyzkoušet i my.


Více se dočtete na webových stránkách s příznačným názvem: www.Nezhubnesneplatis.cz

A čím Evu dieta tolik nadchla? 

Byla jsem překvapená, že dieta na hubnutí obsahuje tolik sladkých jídel, bez kterých bych asi být úplně nemohla. Jídelníček jsem si sestavila sama podle chuti a hubnutí šlo opravdu lehce. Nejhorší je, když se musí člověk hodně dietně omezovat, to se pak asi nedá tak lehce zvládnout a spousty lidí to vzdá. sdělila Eva Feuereislová, která byla s váhovým úbytkem velmi spokojená.

A co vy? 


Podívejte se, jak Eva hubla: https://www.youtube.com/watch?v=TFoFuos6Igc

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Foto: nezhubnesneplatis.cz