Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Hyperaktivní Zlata Adamovská nejraději relaxuje v lázeňské minerálce

3.5.2014 Celebrity

Za účasti mnoha významných hostů ve středu 16. dubna přivítala dětská léčebna Radost v lázních Teplice nad Bečvou své první malé pacienty v nových zrekonstruovaných prostorách. Patronkou léčebny se s „radostí“ stala herečka Zlata Adamovská, současně i jako oficiální tvář lázní, kterou na slavnostní událost doprovázel herec Petr Štěpánek.

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek s dětmi

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek s dětmi

Pro Zlatu Adamovskou jsou tamní lázně srdeční záležitostí. Dvakrát až třikrát do roka do Teplic nad Bečvou přijíždí, aby načerpala tolik potřebnou energii. Pobyt v lázních herečku vždy donutí zastavit se a naučit se odpočívat, což si náramně pochvaluje. Prevence, jak sama říká, je velice důležitá, zúročí se stoprocentně ve stáří. „Dopřávám si zde masáže lávovými kameny, aromaterapii, ráda zkouším nové relaxační věci. Miluji chvíle, kdy se o mě někdo stará a pečuje“, vyznala se oblíbená herečka. Do lázní jezdila dříve se svou maminkou, nyní tu několikadenní klid nachází s manželem. „Navštívila jsem mnoho lázní v cizině, Rakousku, Maďarsku nebo v Japonsku, kde jsem zažila sice spoustu zajímavých zážitků, ale ta masovost mě neoslovila, preferuji raději klid v krásné přírodě, což Lázně Teplice nad Bečvou splňují do důsledku“, prozrazuje Zlata Adamovská, která při přátelském setkání s médii u příležitosti zahájení provozu dětské léčebny dodala, že sice zprvu nevěřila nabídce stát se tváří lázní, ale nyní toho nelituje a bude se svou přítomností snažit o co největší propagaci.

ZAdamovska

Zlata Adamovská na slavnostním otevření dětské léčebny

Po pár dnech lázeňské péče herečka, které tady nyní strávila, vypadala úžasně. „Jediné, co jsem si na sobě nechala chirurgicky upravit, jsou víčka před 10 lety, jinak vděčím za svou vizáž genům a štěstí, které jsem opět našla v soužití s manželem, (dodáváme s hercem  Petrem Štěpánkem)“, s úsměvem uzavírá sympatická herečka, která se do Teplic nad Bečvou pokaždé těší a ráda se tam vrací.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: Foto: eso, LTNB