ijournal.cz

Novinka z vlasové péče! Olejový elixír Nutri Shine

red Zdroj: Alcina 16.9.2015 Krása a zdraví

ALCINA Olejovy elixir Nutri ShineChcete mít vlasy během chvilky hebké a příjemné na dotyk? A provoněné lehkou orientální vůní? Nový olejový elixír Nutri Shine ALCINA s luxusními výživnými oleji dodá suchým a matným vlasům hedvábný lesk. Díky arganovému oleji jsou vlasy zdravé a hebké, olej z hroznových semínek působí preventivně proti jejich poškození. Nemastná receptura elixíru vlasy nezatěžuje a zabraňuje jejich spojování v pramínky. Současně redukuje statický náboj. Vlasy jsou kvalitnější, hladší a lépe odráží světlo. Doporučujeme pro všechny typy vlasů – speciálně pak pro vlasy suché, namáhané, barvené nebo náchylné k třepení konečků.


Víte, že…

Vzácné oleje se v péči o vlasy používají již po celá staletí. Již starověcí Egypťané a Římané vtírali do vlasů pečující oleje, aby byly jejich vlasy zdravé a pěstěné. Kosmetický průmysl objevil blahodárné účinky olejů celkem nedávno. Využitím moderních technologií však umožnil vyvinout odlehčené receptury olejových přípravků, které si zachovávají pečující účinky, ale mají všestrannější použití.

Olejový elixír můžete použít různými způsoby:

Do vlhkých vlasů – vmasírujte olejový elixír Nutri Shine do umytých, ručníkem vysušených vlasů, dosáhnete krásně lesklých vlasů

Do suchých vlasů – naneste olejový elixír Nutri Shine do délek a konečků vyfénovaných vlasů, zabráníte krepatění vlasů

Intenzivní péče – vetřete elixír Nutri Shine do délek a konečků vlasů a nechejte působit přes noc

Obsah: 50 ml

Koupíte v salonech spolupracujících se značkou ALCINA. Minimální prodejní cena: 440 Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alcina