ijournal.cz

Nové BIO Kukuřičné chlebíčky od RACIA zaženou hlad a dodají energii

red Zdroj: www.racio.cz 31.5.2017 Nezařazené

Jsou tenké, lehké, plné kukuřice a hlavně BIO. Řeč je o pufované novince společnosti RACIO, Kukuřičných chlebíčcích, které si můžete od letošního jara vychutnat v BIO kvalitě. Díky svému složení jsou vhodné i pro celiaky a vegany, ale potěší každého, komu není cizí zdravý životní styl.

BIO Kukuřičné RACIO, 24,90 KčKukuřice, obsažená v chlebíčcích, byla vypěstována bez použití chemických postřiků a umělých hnojiv, bez pesticidů tak, aby její produkce byla šetrná k přírodě a nezatěžovala životní prostředí. Stejně jako veškerý RACIO sortiment, i BIO Kukuřičné chlebíčky jsou vyrobené ze surovin pěstovaných bez genetického modifikování.

Kukuřice obsahuje vlákninu, vitamíny skupiny B, hořčík nebo draslík. Díky vyššímu podílu sacharidů, především glukózy, je ideální jako základ snídaně nebo svačinky. Pokud potřebujete rychle dodat energii, ať už pro pracovní nebo sportovní výkony, sáhněte po BIO Kukuřičných chlebíčcích.

Tip: BIO Kukuřičné chlebíčky jsou díky pufování vhodné na cesty, vydrží totiž dlouho čerstvé a křupavé.

rýžové_ špaldové rýžové_ vícezrnné
Kukuřičné chlebíčky doplňují celou BIO produktovou řadu, kde najdete i chlebíčky špaldové, vícezrnné, rýžové, rýžové s amarantem nebo rýžové s mléčnou a hořkou čokoládou.

BIO Kukuřičné chlebíčky, 150 g, koupíte v běžné obchodní síti za 24,90 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.racio.cz