ijournal.cz

Soutěž o balíček produktů nejen do vaší cestovní lékárničky

red Zdroj: www.regenerativnikosmetika.cz, www.kosmetikahealer.cz 1.6.2017 Soutěže

K létu patří cestování a vhodně vybavená cestovní lékárnička. Bez ní není radno pokoušet osud. Nabízíme vám super tajné tipy přímo z lékárny, které vám ušetří nervy s akutními problémy! Věděli jste, že existuje neštípavá dezinfekce Microdacyn vhodná i na sliznice nebo přípravky na urychlení hojení ran a regeneraci kůže Healer? Jsou to skvělí pomocníci nejen na cesty, ale hodí se i celoročně do domácí lékárničky. Pečují o všechny členy rodiny, včetně domácích mazlíčků. Prostě novinky, které musíte mít.

foto produkty Radí nám atestovaná lékárnice PharmDr. Lucie Hlávková, která si pro vás připravila několik svých tipů právě pro tyto příležitosti:

Vezměme to postupně – určitě kvalitní, šetrnou a neštípavou dezinfekci – ráda doporučuji například Neocide nebo Microdacine spray (účinné látky jsou dostatečně silné na zničení bakterií i virů a zároveň šetrné k ráně i nově vznikající tkáni), 1 ks antiseptického a hojivého krytí (například na klasické silniční odřeniny Atrauman Ag), 1 balení voděodolné náplasti s antiseptickým polštářkem (např. Urgo Waterproof), 1 ks náplasti Omnifilm (skvěle drží, šetrně se odlepuje), 2 ks rychloobvazu Cosmopor E (sterilní krytí s lepící vrstvou po obvodu), 2 ks obinadel Peha Crepp a healer-gel1 ks elastického krátkotažného obinadla (Idealtex) na případné podvrknutí končetiny. Rozhodně mějte po ruce i novinku na českém trhu, HEALER gel, který je určený k lokální aplikaci na rány, odřeniny, puchýře, popáleniny, pooperační rány, poštípání aj. Je vysoce účinný a regeneruje ránu o 60% rychleji oproti normálu. Je skvělý i na akné, opary či některé typy ekzémů, afty či prasklinky (kůže, sliznic). Obsahuje vzácné výtažky z krevních destiček a plazmy, které působí na mezenchymální kmenové buňky uvnitř tkáně, které se začnou rychle měnit v novou, zdravou tkáň. Výhodou je, že gel neštípe, nemá nežádoucí účinky a je vhodný od miminek po seniory. S úspěchem se využívá i na hojení ran u zvířat (psi, kočky, ptáci, koně, aj.). Proto ho ráda doporučuji a vidím, jak se pro něj pacienti rádi vrací.

Další nezbytnou součástí cestovní lékárničky by měly být léky proti bolesti, teplotě na bázi paracetamolu nebo ibuprofenu (Paralen, Panadol, Brufen, Ibalgin aj.), a to ve formě vhodné jak pro děti, tak i pro dospělé. Stejně tak i léky na případný projev alergie (po silném poštípání hmyzem) nebo jako prevenci účinný repelent (existují hmyz odpuzující náramky na bázi éterických olejů nebo spreje se silně působící repelentní látkou). Přibalte také dezinfekční kapky do očí a zvlhčující, ochranné pastilky do úst, které chrání před chrapotem a nachlazením sliznic hrdla, způsobené například klimatizací (Isla Medic). Všechny uvedené přípravky zakoupíte ve své lékárně.

Více informací o unikátních českých produktech s destičkovými faktory Healer na: www.regenerativnikosmetika.cz, www.kosmetikahealer.cz

 regenerace
Soutěžní otázka: Tváří kosmetiky Healer je

a) Barbora Špotáková

b) Bára Štěpánová

c) Barbora Kodetová – Šporclová

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte balíček produktů nezbytných nejen na vašich letních dovolenkových cestách. Odpověď pošlete nejpozději do 10. června 2017 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Healer. Nezapomeňte rovněž uvést svou korespondenční adresu pro odeslání výhry. Nápověda v našem článku uveřejněném 20.5.2017 rubrika KRÁSA A ZDRAVÍ.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.regenerativnikosmetika.cz, www.kosmetikahealer.cz