ijournal.cz

Neviditelný styling s 24hodinovou fixací

red Zdroj: Henkel 7.6.2014 Krása a zdraví

Ženy milují neviditelné kosmetické produkty. Lesk na rty, který dodá na objemu, podkladové krémy, co vyhladí pleť, nebo podkladové báze, jež rozzáří obličej.
I ve vlasové kosmetice ženy touží po produktech, které účes dokonale zafixují a vlasy po jejich použití neztvrdnou a budou působit přirozeně. Nová řada Taft Invisible Power nabízí perfektní fixaci, zcela přirozený vzhled a trojitý neviditelný stylingový efekt – vlasy neslepuje, nezatěžuje a účesu dodává pružnost. Lak na vlasy a gel řady Taft Invisible Power vám poskytnou vše, co potřebujete pro dokonalý, a přitom neviditelný styling.

DWT_GL_PowerKoffein

Mnoho žen se vyhýbá používání stylingových produktů, protože nemají rády slepené a nepřirozeně vypadající vlasy. Chtějí, aby jim účes perfektně držel, a přitom vypadal zcela přirozeně, nelepil se a působil příjemně na dotek.1

Toho je nyní možné dosáhnout, a to díky vysoce účinnému složení nové řady Taft Invisible Power. Vrstva transparentních polymerů vytvoří na povrchu vlasů velmi tenký neviditelný film, jež vlasům poskytne mega silnou fixaci, a zároveň jim dodá přirozený vzhled. Lak na vlasy a gel s úrovní fixace 5 pomůže vytvořit jakýkoli účes a zaručí 24hodinovou neviditelnou fixaci.

Lak na vlasy_DWT_HS_Invisible

Portfolio řady Taft Invisible Power:

  • Lak na vlasy Taft Invisible Power, 250 ml – DMOC 99,90 Kč
  • Gel Taft Invisible Power, 150 ml – DMOC 99,90 Kč

Taft Power se vrací

Řadu Taft Power s obsahem kofeinu si zamilují všechny ženy, které touží po dokonalém účesu. Vylepšené složení této řady nyní zajistí účes plný síly a energii až na 48 hodin, a přitom posiluje vlasy od kořínků až ke konečkům. Účes je dokonale zafixovaný a drží i v extrémních podmínkách – pro skvělý vzhled plný energie.

CEE_Gel_PowerTaft Power stylingový gel nabízí velmi silnou fixaci – ideální pro zvýraznění jednotlivých pramenů vlasů, Taft Power Extreme stylingový gel dokonale zafixuje i ty nejvýstřednější účesy. Nový Taft Power stylingový vosk poskytne perfektní kombinaci struktury a fixace – dodá strukturu jako vosk a zafixuje jako gel. Všechny produkty se snadno vymývají a nezanechávají zbytky ve vlasech. Pro sport i večer v klubu je ideální Taft Power Activity gel s mega silnou fixací odolné proti vodě i potu. Lak na vlasy Taft Power je pak dokonalou tečkou poskytující mega silnou 48hodinovou fixaci, a to v jakémkoli počasí!

Portfolio řady Taft Power:

Lak na vlasy Taft Power, mega silná fixace, 250 ml – DMOC 99,90 Kč
Stylingový gel Taft Power, mega silná fixace, 250 ml – DMOC 119,90 Kč
Gel Taft Power Activity, mega silná fixace, 150 ml – DMOC 99,90 Kč
Taft Power Gel Extreme, radikální fixace, 250 ml – DMOC 119,90 Kč
Taft Power Wax, 75 ml – DMOC 99,90 Kč

1Zdroj: Styling Basic Research, 2009

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel