ijournal.cz

Chystáte se na dovolenou? Vsaďte na kvalitní české potraviny

red Zdroj: Veseko 7.6.2014 Gastronomie

Letní prázdninové měsíce jsou tady a mnozí z nás již mají naplánovanou nějakou letní dovolenou. Ať už se chystáme s rodinou do tuzemska či zahraničí, kromě oblečení a ostatní nezbytné výbavy s sebou často vozíme i něco trvanlivého k jídlu. Jíst přece musíme a chodit každý den do restaurace nebo prostát celé dny u sporáku nechceme. Přibalte si s sebou kvalitní párky nebo tradiční luncheon meat od značky VESEKO, jejichž příprava zabere jen chvilku a vy i vaše děti si zaručeně pochutnáte. Navíc nákupem těchto potravin výrazně neutrpí ani vaše peněženka.

Luncheonmeat_image1

Dovolená bez stravování má několik důvodů a jedním z těch hlavních je snaha ušetřit. Zvlášť pokud cestujete do zahraničí, může se nákup místních potravin oproti tuzemským obchodům pořádně prodražit. To platí hlavně pro maso. Lidé, kteří s sebou vozí vlastní jídlo, však chtějí strávit dovolenou odpočinkově, a ne dlouhým vyvářením u plotny. Volí tak nejčastěji trvanlivá hotová jídla, která případně stačí ohřát a dovařit k nim pouze přílohy dle vlastní chuti. Navíc pokud jste se letos rozhodli vyrazit kempovat, kvalitní hotová jídla jsou ideálním řešením.

Šenovské_párkyŠenovské párky loupané

Zabalte si s sebou na dovolenou kvalitní Šenovské párky, které VESEKO vyrábí podle vlastní receptury již 19 let. Párek je lehce zauzený a vařený v obalu, který je před vložením do konzervy z párku sundán. Tím je zaručen dobrý a křehký skus, a vy si tak na svých oblíbených párečcích zaručeně pochutnáte. Navíc mají vysoký podíl drůbežího masa.

Příprava: Ohřejte párek v nálevu nebo ve vodě. Ohřátí v originálním nálevu zaručí jeho lepší chuť a křehkost. Abychom dosáhli správné chuti, voda by neměla dosáhnout bodu varu.

Šenovské párky loupané zakoupíte v Penny marketu a Tescu za cenu nepřesahující 30 Kč.

Luncheon meat kuřecíLuncheon_Meat

Tradiční český výrobek, jehož receptura sahá až do roku 1979. Kuřecí luncheon meat VESEKO má vysoký obsah kuřecího masa s nízkým obsahem tuku. Jemná, vyvážená a typicky kořeněná chuť zaručí váš rychlý a chutný oběd nebo večeři.

Příprava: Nakrájejte luncheon meat na silnější plátky, osmahněte na oleji nebo opečte na grilu. Můžete si ho dopřát také studený. Jako přílohu zvolte brambory, kaši nebo jen tak zakousněte s chlebem a kyselou okurkou.

Luncheon meat kuřecí zakoupíte v Tescu za cenu nepřesahující 30 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Veseko