ijournal.cz

Petr Novotný se vrací do života: Po mrtvici opět hraje!

red Zdroj: (foto) Bubbleology 7.6.2014 Celebrity
Herec a bavič Petr Novotný loni v říjnu utrpěl na pražském ruzyňském letišti mozkovou příhodu a nebylo jasné, že se z toho dostane. I silou vůle se Novotný, který po mrtvici ochrnul, nedokázal pohnout rukou ani mluvit, z nejhoršího dostal. Je zpět ve formě, i když má problém s mluvením, přesto opět hraje a je plný života. „Všechno jde pomalu, ale lepší se to. Mám problém s mluvením, nenacházím slova, ale opravdu se to zlepšuje,“ prozradil Novotný, kterého jsme potkali posledním natáčecím dni filmu Modelky s.r.o.

Novotný
V galerii Artatak v Dolních Počernicích padla poslední klapka.  „Co mám říct, to se naučím. V tom problém nebyl,“ upřesnil Novotný, který se ve filmu potkává například s Reginou Rázlovou, která se k herectví vrací po sedmnácti letech. I když na tom zdravotně není nejlépe, trpí roztroušenou sklerózou, herectví je zase jejím životem. „Nabíjí mě to, je tu hrozně fajn parta,“ upřesnila Rázlová.

Novotný, Rázlová

Modelkami se ve filmu stanou moderátorka zpráv na TV Barrandov Tereza Jemelíková nebo moderátorka Nikol Moravcová a finalistka České Miss Kateřina Votavová. Ta při posledním natáčecím dni dostala nejodvážnější model. Pod šaty neměla kalhotky. Celý den tak musela kontrolovat, aby neukázala více než je zdrávo. 

aDSC_0434

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: (foto) Bubbleology