Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Nejnovější módní trendy u Van Graaf představeny na módní přehlídce

red Zdroj: Van Graaf 23.9.2014 Móda, obuv, doplňky
V neděli 14. září 2014 se v centru Prahy v prostorách Slovanského domu v rámci Unique Fashion Week uskutečnila módní přehlídka společnosti VAN GRAAF.

přehlídka

Diváci na ní měli možnost zhlédnout nejnovější módní trendy pro nadcházející sezonu Podzim/Zima 2014/2015. Přehlídky se zúčastnilo mnoho významných osobností. Vedle vedení společnosti VAN GRAAF a organizátorek Unique Fashion Week Karolíny Bosákové a Barbory Bergové v hledišti usedla také supermodelka Petra Němcová.

Van Graf

Samotné módní přehlídce předcházel koktejl, na kterém hosty přivítal manažer obchodního domu VAN GRAAF na Václavském náměstí.


VAN GRAAF na módní přehlídce divákům představil nejdůležitější módní trendy pánské i dámské kolekce. Do jejich popředí vystoupily nejrůznější tvary a struktury, neviditelné vedení střihu či překvapující mix materiálů. V dámské módě dominovaly pastelové barvy, sukně ve stylu scene a fascinující úplety. Pánská móda vsadila na jednobarevný styl coolness, britský venkovský styl pro volný čas a městský street styl.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Van Graaf