ijournal.cz

Natáčí Katy Perry v Praze?

red Zdroj: Madame Tussauds 1.7.2015 Výstavy a veletrhy

Popová hvězda spatřena při vystoupení v  hlavním městě České republiky!

Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds v pondělí ráno upoutalo pozornost kolemjdoucích, když v pohádkové lokalitě nedaleko centra Prahy vytvořilo naprosto realistickou scénu, zachycující mezinárodní popovou senzaci Katy Perry, jak v doprovodu několika tanečníků „natáčí“ hudební videoklip. Teprve při bližším pohledu mohli přihlížející zjistit, že se jedná „pouze“ o voskovou dvojnici slavné zpěvačky. Celá scéna, jež hrála všemi barvami a byla plná bláznivých tanečních kreací, totiž dokonale odpovídala stylu hudebních videoklipů Katy Perry. 

Katy_Perry_v_Praze_1

„Nemohla jsem uvěřit, že to skutečně není ona! Vypadala tak reálně,“ řekla kolemjdoucí Adéla. „Jsem velká fanynka Katy Perry, svými písněmi šíří skvělou náladu. Vidět ji dnes v Praze mi opravdu zlepšilo den, a stejně tak mé dceři!“

Popová superstar ověnčená mnoha hudebními cenami přijíždí do Prahy ze stálé expozice Madame Tussauds v Berlíně a doplní zde v rámci speciální pražské výstavy své hvězdné kolegy: teenagerské idoly Roberta Pattinsona a Taylora Lautnera, populárního zpěváka Justina Biebera, komika Jima Carreyho, topmodelku Heidi Klum, zpěvačku Lady Gaga, a slavné akční hrdiny Willa Smithe a Bruce Willise.

Katy_Perry_v_Praze_2

Kieran Lancini, globální ředitel pro vztahy s médii, Madame Tussauds
uvedl: „Velice nás těší pozitivní reakce, které dnes Katy v Praze vyvolala. Je úžasné sledovat lidi, když se setkají tváří v tvář svému idolu a díky podobným aktivitám, při přenesení našich figurín do přirozeného prostředí, jim tato setkání umožňujeme. Naším posláním je nabízet veřejnosti co nejreálnější zážitek a jedinečné příležitosti k pořízení fotek s jejich oblíbenci!“

Jedinečná výstava Madame Tussauds v Praze je součástí Muzea voskových figurín Praha na Starém městě (Celetná 6) a je veřejnosti přístupná denně od 10h do 21h. Vstupné na výstavu je součástí prohlídky Muzea voskových figurín Praha a činí 160 Kč pro dospělého a 100 Kč pro děti. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Madame Tussauds