Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

MY UV PATCH – změňte pozitivně své chování na slunci

red Zdroj: www.laroche-posay.cz 21.5.2017 Krása a zdraví, Zajímavosti

úvodní

La Roche-Posay letos posouvá hranice v ochraně pokožky před UV zářením ještě dále. Představuje revoluční technologickou novinku!

UV PATCH je první kožní senzor s inovativní technologii, která na základě UV záření, místa pobytu a typu ochrany informuje o sluneční expozici přes aplikaci v mobilním telefonu. Díky tomu pomáhá lépe se chránit před slunečním zářením. Tato aplikace přesně měří UVA a UVB expozici a informuje uživatele o tom, jak se na slunci chovat bezpečněji a jak minimalizovat riziko rakoviny kůže.


UV Patch
Více informací naleznete na www.chrantesvoukuzi.cz.


                                                             Jak to funguje?

  • Transparentní, pružný, ultratenký (jako půlka normálního vlasu), voděodolný a prodyšný senzor,  ve formě náplasti, která je jako druhá pokožka.
  • imageObsahuje fotosenzitivní barviva, která při vystavení UV záření mění barvu.
  •  Senzor lze nosit na exponované části kůže několik dní a je adaptovaný také pro potřeby citlivé pleti.

  • UV Patch je propojen s mobilní aplikací MY UV PATCH v chytrém telefonu, kde zpracuje užitečné informace týkající se individuálního chování na slunci. Stačí jednoduše „nascanovat“ srdíčko (jako u QR kódu) a získáte užitečné informace.

  • Aplikace zohledňuje unikátní odstín pokožky a poskytuje osobní informace o UV expozici. Upozorní, kdy je třeba znovu nanést ochranný přípravek, jakou zvolit texturu a informuje u UV Indexu.

  • Pro děti také nabízí edukativní hry se superhrdiny.

Pravidelné používání MY UV PATCH ukázalo, že je možné chování na slunci pozitivně změnit. Předběžné výsledky průzkumu naznačují, že senzor má opravdu pozitivní vliv na bezpečnější chování uživatelů na slunci a zároveň pomáhá minimalizovat rizika slunečních spálenin

UV Patch bude v roce 2017 distribuován ZDARMA jako dárek k nákupu vybraných přípravků ANTHELIOS.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.laroche-posay.cz