Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Muž roku 2017 představil svůj již „plnoletý“ 18. ročník!

red Zdroj: Muž roku, foto Jan Tůma/Muž roku 22.5.2017 Akce

I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího českého muže – Muž roku. Ředitel soutěže David Novotný a agentura CAST ME Praha představili v oblíbeném podniku v centru Prahy v Cafe Cafe dvanáct finalistů, kteří se v srpnu v Náchodě utkají o tento titul. O vítězi se rozhodne 25. srpna v Beránku v Náchodě.

Finalisté

S letošním výběrem jsem spokojen, dbalo se především o to, aby finalisté byli různorodí, snad si každý najde svého vítěze,“ dodává pořadatel akce David Novotný. Celkem se do finále přihlásilo celkem 784 pánů z celé České republiky. Muži roku předvedou smokingy od Bernhardt a spodní prádlo a plavky od www.dmxgear.cz.

První osobností dorazila Česká Miss Andrea Bezděková s bronzovým Mužem roku Miroslavem Dubovickým.

Role moderátorky představení letošních finalistů Muže roku se ujala Lenka Špillarová, která zpovídala jednotlivé finalisty. Martin Chodúr prozradil, že až bude jeho Martínek velký, tak ho přihlásí do soutěže. Michaela Dolinová okouzlila v zelených šatech a všichni jí říkali, že jí to sluší.

všichni v Cafe Cafe

Letošní moderátoři finálového večera Karel Voříšek a Klára Doležalová z TV Prima se vyfotili s letošními finalisty. „Snad nedostanu doma vynadáno, úplně se červenám“ omlouvala se Klára Doležalová. „To se nějak vysvětlí“ oponoval ji Karel Voříšek.

Na soustředění do Schrothových léčebných lázní do Dolní Lipové se těší i Daniela Šinkorová. „Já už se moc těším na volné disciplíny, na soustředění, které je vždy pro mě velké zpestření ze všedních starostí,“ smála se Daniela Šinkorová.

s Šinkorovou

Na akci v Cafe Cafe zavítali i vítězové Muže roku Jakub Kraus, Martin Zach či Josef Kůrka. „Hlavně je zapotřebí na sobě pracovat, umět jazyky a také být svůj,“ doporučili finalistům Jakub Kraus a Josef Kůrka.
Nechyběli zde ani další hvězdní hosté jako Marian Vojtko, Jindřich Žampa, herečka Štěpánka Fingerhutová z Ordinace v Růžové zahradě.

Záštitu nad letošní akcí převzali: Jan Hamáček, předseda Poslanecké sněmovny, MVDr. Pavel Bělobrádek, vicepremiér pro vědu, výzkum a inovace, starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán, místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková a Radek Jakubský předseda rady oblasti okresu Náchod Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

„Výtěžek pokaždé putuje na charitativní účely a i letosbude věnován Martinovi Zachovi, vítězi Muže roku 2009 na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Stacionáři Cesta v Náchodě“ upřesňuje poslání akce David Novotný.

společné foto

Český vítěz Muže roku 2017 poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe.

Představujeme 12 finalistů letošního ročníku:

1._Tomáš_Pospiš

1. Tomáš Pospiš Fitness trenér, 25 let, Ladná

2._Matěj_Šindelář

2. Matěj Šindelář student, 24 let, Kolín

3._Petr_Koukal

3. Petr Koukal Fitness trenér, 29 let, Roudnice nad Labem

4._Marek_Kafka

4. Marek Kafka Trenér plavání, 24 let, Praha,
 

5. David Jaček kadeřník, 20 let, Nové Město nad Metují,

5. David Jaček
kadeřník, 20 let, Nové Město nad Metují,

6. Michal Žůrek Advokátní koncipient, 28 let, Brno,

6. Michal Žůrek
Advokátní koncipient, 28 let, Brno,
7. Jakub Klíma student, 21 let, Chomutov,

7. Jakub Klíma
student, 21 let, Chomutov,

8. Mikuláš Focko student, 20 let, Praha,

8. Mikuláš Focko
student, 20 let, Praha,
9. Čestmír Kučera Kontrolor kvality, 26 let,

9. Čestmír Kučera
Kontrolor kvality, 26 let,

10. Marek Voříšek student, 23 let, Poděbrady,

10. Marek Voříšek
student, 23 let, Poděbrady,
11. Roman Hein Fitness trenér, 23 let, Praha,

11. Roman Hein
Fitness trenér, 23 let, Praha,

12. Matyáš Hložek Osobní trenér, 23 let, Praha,

12. Matyáš Hložek
Osobní trenér, 23 let, Praha,
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku, foto Jan Tůma/Muž roku