Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Mistrovství ČR v jízdě na toboganech

red Zdroj: Aquapalace Praha 21.5.2017 Aktuality a pozvánky, Zábava
Již sedmý ročník tradičního závodu mistrovství ČR v jízdě na toboganech proběhne v sobotu 27. 5. 2017. Návštěvníci Aquapalace Praha si budou moci užít nejen závodní klání, ale i bohatý doprovodný program v podobě speciálních animací.

Netradiční závod bude rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 18 let a muži a ženy nad 18 let. Návštěvníci se také po zimě mohou těšit na znovu otevřenou oblíbenou atrakci Divoká řeka, která je zároveň spojená s toboganem Canyon; dohromady tvoří délka tratě přes 250 metrů zábavy, což je zatím bezkonkurenčně nejdelší tobogan ve střední Evropě.

 MČR v jízdě na tobogánech

Loňskou absolutní vítězkou se stala Aneta Přibylová s časem 15,78 sekundy. Počkejme si, zda bude rekord překonán třeba některým z našich hostů, mezi nimiž bude i Dominika Myslivcová, Patricie Solaříková, Jan Antonín Duchoslav nebo Eva Decastelo. V každé kategorii pak vyhrává závodník s nejlepším časem, ceny pro vítěze poskytne organizátor akce, Aquapalace Praha. Hlavním partnerem akce je firma Garmin a dalším partnerem je firma Chocoland.

„Myslím, že v tomto roce nás čeká velmi silná účast, tak přeji závodníkům hodně zdaru. Nesmíme však zapomenout, že jízda na toboganu je především zábava – a ta u nás nikdy nechybí,“ říká Tomáš Dufek, komerční ředitel Aquapalace Praha.

Program:

11:00 Zahájení MČR v jízdě na tobogánu

11:15 Registrace účastníku v Paláci dobrodružství

11:30 Zkušební jízdy všech závodníků na tobogánu Frekvence 1

13:00 Závod MČR v jízdě na tobogánu

17:00 Vyhlášení vítězů

Více informací a registraci najdete na www.aquapalace.cz v sekci kalendář akcí.

Každý den si v Aquapalace můžete užít moře zábavy a relaxace.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha