ijournal.cz

Milada Karasová se přes noc stala hraběnkou

red Zdroj: Foto: Archiv Milada Karasová + Michal Dujka 23.9.2014 Celebrity

Po dvaceti letech vztahu si Milada Karasová, objevitelka nejznámějších českých topmodelek, vzala Michala Dujku z hraběcí rodiny Bubna-Litic, který je v současné době spoluorganizátorem výstavy Šlechtická poselství. Snoubenci se vzali se v kostele v Horním Jelení za účasti sto dvaceti nejbližších přátel. Svým dílem přispěl k perfektní atmosféře pan farář, který dokázal celý kostel rozesmát a dojmout zároveň.

Milada_Karasová_a_Michal_Dujka

V šatech od Liběny Rochové vypadala Milada Karasová překrásně a z jejího výrazu bylo patrné, že se tak ve svůj významný den opravdu cítila. Tato svatba byla ve společnosti dlouho očekávanou událostí. Když je mezi dvěma lidmi láska, přátelství a porozumění, což je přesně případ těchto dvou lidí, nestojí sňatku nic v cestě.

společné foto

Po obřadu hrála hostům i novomanželům cimbálová muzika, peklo se prase, podával se dančí guláš, tatarák a řízečky. Společnými silami pár rozkrojil a servíroval čtyřpatrový dort všem hostům. Po jídle se degustovala slivovice, víno teklo proudem a někteří hosté slavili až do romantického východu slunce. Nejen díky tomu byla svatba veselá, jedinečná a celkově velmi podařená.

krájení_dortů

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Foto: Archiv Milada Karasová + Michal Dujka