ijournal.cz

Co tají manželka Pepy Vojtka?

red Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvar Gregor 23.9.2014 Celebrity

Každý v sobě nosíme nějaké to tajemství nebo třeba jen něco, o čem často sníme, ale nikterak veřejně neventilujeme. A pak se najednou ocitneme v situaci, kdy naše tajemství vypluje napovrch tak nějak samo.

Jovance Vojtkové, manželce rockera Pepy Vojtka, k tomu stačil jeden jediný výlet do jižních Čech. „Jsem z těch kopců a nádherné přírody úplně unešená“, jásala na jednom z výletů. „Fascinuje mě ten klid, do kterého se občas ozve zabučení krávy nebo mečení ovcí. Se zvoněním jejich zvonečků ve mně otvírá vzpomínky na dětství„.

Jovanka s Adamkem

Sympatická maminka dvouletého Adámka, která si na jihu užívala relaxační výlet, se najednou rozpovídala. Vyprávěla o tom, že tatínek pochází z Makedonie, kam v dětství jezdila každé prázdniny. Vzpomínala, jak ji ráno budily zvonky ovcí, když je pastýř hnal na pastvu. „Život na venkově, třeba právě v jižních Čechách, je můj tajný sen“, ukončila své emoční vyprávění a povzdychla si: „No jo, no, moje sny jsou jedna věc, ale realita druhá; kvůli práci musíme zůstat v Praze.“

na hristi

Hlubokou nad Vltavou, kde se Jovanka se svými blízkými ubytovala v hotelu Podhrad, si nemohla vynachválit. „Netušila jsem, že tak malé město skýtá tolik aktivit pro rodiny s dětmi. Adámek se vyřádil ve sportovně relaxačním areálu, podívali jsme se do ZOO, na zámek … Nejvíc nadšený ale byl z jízdy v golfovém vozítku na golfovém hřišti s výhledem na zámek. Ten tedy ohromil hlavně mě.“

pred hotelem

Těžko říct, jestli se Vojtkovi někdy přestěhují na venkov a na zahradě se jim budou pást ovce … Třeba nakonec zvolí kompromis; dům v Praze a chalupu v přírodě, na venkově.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvar Gregor