Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Sametově hebká horká belgická čokoláda v Costa Coffee

red Zdroj: CostaCoffee 22.9.2014 Gastronomie

Nejoblíbenější sladkost na světě? Přeci čokoláda! Tabulka, pralinky, lanýže,anebo lahodná horká belgická čokoláda s jemnou mléčnou pěnou na povrchu posypanou čokoládovými hoblinkami, kterou v pořádném “bucláku” v kavárnách Costa Coffee během voňavého barevného podzimu.

Costa_Coffee_horká_belgická_čokoládaKakaové boby, z nichž se vyrábí čokoláda, rostou 6 měsíců v pásmu rovníku. Po sběru se fermentují v banánových listech a následně se suší na slunci. Z upražených a umletých kakaových bobů se vyrobí lahodný kakaový likér, který je základem nového nápoje kaváren Costa Coffee – neodolatelné belgické čokolády. Na horké čokoládě z kakaových bobů si pochutnávali už Mayové a Aztéci, kteří nápoj připravovali z horké vody. Mayové měli dokonce čokoládu s pěnou. Baristé v Costa Coffee se inspirují originálem, tedy původní recepturou, a navrch přidají našlehanou čepici z mléčné pěny.
Magická vůně čokolády linoucí se z vašeho hrnku je tou nejpříjemnější odměnou po náročném dni, nebo naopak dokonalým startem do dalších aktivit. Tuto božskou manu si užijete v jakékoli z 27 kaváren Costa Coffee po celé ČR.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CostaCoffee