ijournal.cz

Markéta Hrubešová školila malé Barbie

red Zdroj: Prague Harley Days 12.9.2014 Pro děti, Společenské akce a události

Markéta Hrubešová pronikla do růžového světa panenek Barbie. Krásná herečka totiž navštívila na Prague Harley Days 2014 family zónu Mattel, která byla plná malých holčiček a jejich rodičů.

Hrubešová školí malé modelky

Markéta na speciální módní přehlídce pro malé slečny předala cenné rady, jak chodit po molu a pózovat. Ty určitě přijdou holčičkám vhod. Hrubešová také uvedla v premiéře jediný pravý a úplně první český Barbie Song nazpívaný Markétou Konvičkovou a také zasedla v porotě, vybírající malou Miss.

To tvrďák z metalové kapely Arakain, Jan Toužimský, se na Prague Harley Days seznámil se skutečnou Barbie! Naučil ji dokonce metalovým gestům a pozdravu. Všechny přítomné pak překvapil svými podrobnými znalostmi o panenkách Monster High. Bylo vidět, že se jeho čtyři dcery umí postarat o to, aby byl tatínek informovaný.

Toužimský si vyhrál jako malý kluk

Pak už se přesunul k „tvrďácké“ zábavě a ukázal, že není žádný rokýreček! Vyzkoušel také střelbu na terč s blasterem BOOMco, ze které měl radost jako malý kluk. Šipky, které z pistole vystřelil, ale mizely na stromech a v dáli a nastraženým balónkům se vyhýbaly. Příště by to chtělo lepší mušku, Honzo!

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prague Harley Days