Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 17.Září 2019
ijournal.cz

Markéta Hrubešová školila malé Barbie

red Zdroj: Prague Harley Days 12.9.2014 Akce, Pro děti

Markéta Hrubešová pronikla do růžového světa panenek Barbie. Krásná herečka totiž navštívila na Prague Harley Days 2014 family zónu Mattel, která byla plná malých holčiček a jejich rodičů.

Hrubešová školí malé modelky

Markéta na speciální módní přehlídce pro malé slečny předala cenné rady, jak chodit po molu a pózovat. Ty určitě přijdou holčičkám vhod. Hrubešová také uvedla v premiéře jediný pravý a úplně první český Barbie Song nazpívaný Markétou Konvičkovou a také zasedla v porotě, vybírající malou Miss.

To tvrďák z metalové kapely Arakain, Jan Toužimský, se na Prague Harley Days seznámil se skutečnou Barbie! Naučil ji dokonce metalovým gestům a pozdravu. Všechny přítomné pak překvapil svými podrobnými znalostmi o panenkách Monster High. Bylo vidět, že se jeho čtyři dcery umí postarat o to, aby byl tatínek informovaný.

Toužimský si vyhrál jako malý kluk

Pak už se přesunul k „tvrďácké“ zábavě a ukázal, že není žádný rokýreček! Vyzkoušel také střelbu na terč s blasterem BOOMco, ze které měl radost jako malý kluk. Šipky, které z pistole vystřelil, ale mizely na stromech a v dáli a nastraženým balónkům se vyhýbaly. Příště by to chtělo lepší mušku, Honzo!

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prague Harley Days