Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 28.Leden 2020
ijournal.cz

Umění čínské top medicíny je už i u nás

red Zdroj: Čchi clinic 12.9.2014 Krása a zdraví

Utajované umění těch, kteří po staletí pečovali o zdraví čínských císařů, je tu! Císařští lékaři si své vědomosti předávali jen v uzavřeném kruhu, jejich velkolepé umění bylo díky profesoru Xu Ming-tchangovi poodhaleno několika vyvoleným studentům z celého světa.

Do ČR se tento druh staré čínské medicíny (říkáme jí Image medicine) dostala prostřednictvím Mgr. Aleny Knapové, která u profesora studovala v Pekingu jako jediná Češka. V rámci terapie Image medicine Mgr. Knapová dosahuje na své Čchi clinic v Mnichovicích u Prahy výborných výsledků v oblasti chronických onemocnění např. v neplodnosti žen, únavového syndromu anebo nemocí trávicího ústrojí. Na Čchi clinic chodí klienti také cvičit pro zdraví, kdy se rovněž naučí, jak cvičit doma, jak pracovat se svou energií.

image foto

Cvik “ Dítě se modlí k buddhovi “ – (Tchung Ťi Paj Fo) – zvleva Mgr. Alena Knapová, pacientka Iveta Galbavá, muzikálová herečka a zpěvačka Vanda Károlyi Konečná (která chodí k Mgr. Knapové cvičit) a MUDr. Věra Terzijská z VeraMedica

Pro koho je cesta do Mnichovic komplikovaná, může navštívit Mgr. Knapovou jednou týdně v ordinaci VeraMedica ve Slovanském domě v centru Prahy.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Čchi clinic