ijournal.cz

Mana burger: skutečně zdravá rostlinná alternativa k hovězímu masu!

red Zdroj: Heaven Labs sro 6.12.2019 Gastronomie

ManaBurger_
Máte rádi maso a zejména ikonické burgery z hovězího masa? Chtěli byste si ale dopřát jejich rostlinnou verzi? Takovou, která je vyrobená s minimálním dopadem na planetu, ale zároveň obsahuje v ideálním poměru všechny živiny a chuťově i strukturou je téměř nerozeznatelná od masa? Máte se na co těšit! Český výrobce funkčních potravin Mana na trh právě takovou revoluční novinku uvádí. Mana burger je tu – skutečně zdravá alternativa k masu!

Mana burger je první nutričně kompletní rostlinný burger na světě, který obsahuje ideální poměr všech živin, bílkovin, tuků, sacharidů a vlákniny. Je složen z prémiových rostlinných surovin a vytvořen díky unikátnímu výrobnímu postupu přímo v pražském výrobním závodě.
logoBožské jídlo obsahuje směs pěti rostlinných bílkovin (hrachové, rýžové, konopné, mungové a řasové bílkoviny), vysoký obsah vlákniny i omega-3 z mořských řas včetně DHA a EPA, nenasycené oleje jako například kokosový nebo lněný, 14 vitamínů a 24 minerálních látek. Inovativní potravina má naopak nízký obsah soli, jejíž vysoké množství je některým rostlinným burgerům vyčítáno. Burger je také bez přidaného glutamátu, bez lepku a jakéhokoliv jiného alergenu. Vychutnat si ho tak mohou opravdu všichni!

ManaBurger_grillManaBurger_strukturaNovinku také oceníte, pokud se snažíte omezit příjem cukrů. Jeden burger (bez housky) totiž obsahuje pouhé 4 g komplexních sacharidů a skvěle se tak hodí i do vaší ketogenní diety. “Nejedná se o potravinu zaměřenou na vegany. Naopak. Chceme nabídnout alternativu všem, kteří mají rádi maso a hovězí burgery, ale chtějí si dopřát zdravé jídlo, které je nutričně plnohodnotné a jehož výroba je výrazně šetrnější k životnímu prostředí. Jsme přesvědčeni, že je to v současnosti ten nejzdravější rostlinný burger na světě,” řekl tvůrce Many Jakub Krejčík.

Mana už zahájila objednávky své očekávané novinky na eshopu www.mojemana.cz. Burgery nabízí v balení po dvaceti kusech. Cena jedné porce vyjde v exkluzivním předprodeji na 60 Kč. Produkt zákazníkům doručí na konci března příštího roku, postupně pak bude dostupný i v běžných řetězcích a on-line obchodech, kde již dnes prodává svoje drinky. V plánech Many je také exkluzivní spolupráce s některou z restauračních sítí a také službou na rozvoz jídel. 

ManaBurger_boxMana_production_line


S novým produktem chce Krejčík prorazit i za oceánem, kde Mana na podzim otevřela po Německu svou druhou zahraniční pobočku Heaven Labs Inc se sídlem v New Yorku. Své funkční jídlo ve formě prášku začala doručovat 2. prosince skrze vlastní eshop drinkmana.com prvním zákazníkům. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Heaven Labs sro